In deze training staan jij en je persoonlijke ontwikkeling centraal. De training is bedoeld voor mensen die het gevoel hebben dat meer mogelijk is, maar niet goed weten hoe dat vorm te geven. Je bent op momenten onzeker, soms twijfel je aan je keuze en je vraagt je regelmatig af: "Doe ik het wel goed?" Je wilt wel anders handelen, maar het lukt je niet om daadwerkelijk de stappen te zetten, je blokkeert of verkrampt.
Deze opleiding wordt op verzoek verzorgd bij opdrachtgever op locatie of op een centrale plaats in Nederland. Uw aanvraag kunt u zenden aan info@djojopleidingen.nl

Prijs:
Op aanvraag

Website:
www.djojopleidingen.nl

Download informatie

Authentiek Leiderschap

Authenticiteit is onontbeerlijk voor effectief leiderschap en een verbindende cultuur binnen teams en organisaties. Ook geeft dit de richting. Van iemand die in een leidinggevende functie zit mag worden verwacht dat hij of zij geloofwaardig en betrouwbaar is en weet te handelen op die momenten dat het van belang is. Door authentiek te handelen schep je vertrouwen bij de ander en wordt je handelen als betrouwbaar ervaren. Hierdoor creëer je een stevig fundament om gezamenlijk iets moois op te bouwen. Dit is van belang voor iedere leidinggevende, manager, projectleider en die personen waarbij leiderschap een belangrijk onderdeel uitmaakt van dagelijks handelen.

De dagelijkse praktijk laat zien dat mensen die vanuit authenticiteit werken succesvoller zijn. Zingeving: jouw missie is de kern binnen jouw leiderschap. Als je om je heen kijkt zie je deze ontwikkeling overal ontstaan en verder vorm krijgen. Dit vraagt lef. Aangepast gedrag van jezelf aanpakken en mensen aanspreken die dit laten zien. Gaan voor wat echt dienend is voor de uitvoering van de taak van de organisatie zonder de authenticiteit uit het oog te verliezen van jezelf en de ander.

De kloof tussen wat er nodig is en wat je wilt en daadwerkelijk doet niet langer als belemmerend ervaren maar gaan erkennen en omzetten naar wat werkt en wat je wilt. Deze omslag geeft succes en daadkracht.

Voor wie

Je werkt al geruime tijd en je merkt dat jouw manier van werken, leidinggeven niet meer optimaal werkt. En vooral dat je zelf niet meer tevreden hierover bent. Je wilt meer vanuit wat jij belangrijk vindt in relatie tot de mensen in de organisatie en de taak van de organisatie. Managers, projectleiders, HRM-ers

ZAAL HUREN?

Er zijn vele mogelijkheden.
Online reserveren
KinderYoga is lekker spelen met yoga voor kinderen van 6 t/m 9 jaar, om al op jonge leeftijd vertrouwd te raken met jezelf: je lichaam, je zintuigen en allerlei gevoelens. Elke les heeft een thema: samen en alleen doen we allerlei dieren na, een boom, een bos, een bloem of…: verzin het maar! We gebruiken hiervoor diverse yogahoudingen en spelletjes, waardoor lichaamsbewustzijn, zelfvertrouwen en onderlinge samenwerking gestimuleerd worden. Je onderzoekt door middel van visualisatie, meditatie, enneagram, lichaamswerk, tekenen en beweging je persoonlijke kracht en talenten, je aura en chakra's en jouw unieke energie. Je leert deze informatie interpreteren en je leert toepassingen voor de dagelijkse praktijk om je energie beter te laten stromen. Je krijgt inzicht in jezelf op fysiek, emotioneel, mentaal en spiritueel gebied en helderheid en vertrouwen in de relatie met jezelf, de ander en de wereld om je heen. Je levensthema loopt hierbij als een rode draad door alle lessen heen. Je maakt contact met de boodschappen en wijsheid van je begeleiders en je Innerlijk Kind. Je werkt met oude en hedendaagse vormen om rust, kracht en innerlijke balans te vinden.
Over de trainer
Gera Vermaas
Djoj training & opleiding


Telefoon:0715809448
Mobiel:0650277474
www.djojopleidingen.nl
gera@djojopleidingen.nl
Nieuwsbrief
Activiteiten
Speciale activiteiten