Effectief communiceren is een praktijkgerichte tweedaagse training voor iedereen die beter en effectiever wil communiceren.
19, 20 april en 7, 8 juni

Prijs:
€660,- Alle prijzen zijn excl. btw en excl. arrangementkosten. Duur training 1 x intake 2 dagen, 4 dagdelen. Betaling in termijnen, voorafgaand aan nieuwe module, is op aanvraag mogelijk. Het is niet mogelijk om losse modules te volgen.

Website:
www.djojopleidingen.nl

Download informatie

Creatie, Innovatie & Vernieuwing!

Ben je manager of projectleider en moet je in jouw beroep creatief denken en handelen? Loop je soms vast in creatieve processen? Verlang je naar verdieping in jouw creatief denken en handelen?

Deze tweedaagse workshop biedt via verbale en non-verbale methoden een reis naar jouw creatieve zelf. Je wordt uitgenodigd om vrijer te worden in denken, voelen en handelen. Dit maakt je sneller en efficiënter om beslissingen te nemen, die aansluiten aan jouw wens voor vernieuwing. Verder versterkt deze training jouw communicatieve vaardigheden, want jouw gedachten worden bewuster gekoppeld aan je lichaamstaal en je leert je lichaam als inspiratiebron te volgen.

Bovendien maken we gezamenlijk een duik naar de kern van dit leven. Waar gaat het nu om? We onderzoeken waar we binnen de groep vastlopen. Dat is het startpunt om ‘out of the box’ te gaan. De groep bepaalt zelf hoe ver we reiken. Het moet vooral een inspirerende, leuke en luchtige training zijn die stimuleert om te veranderen en om in flow te komen. Gun jezelf om los te komen van de dagelijkse beslommeringen!

Trainers zijn Oscar Godding en Miek Coupe

Agenda

Datum Tijd Extra info
do 19 april 2012 10.00-17.30
vr 20 april 2012 10.00-17.30
do 7 juni 2012 10.00-17.00
vr 8 juni 2012 10.00-17.30

ZAAL HUREN?

Er zijn vele mogelijkheden.
Online reserveren
KinderYoga is lekker spelen met yoga voor kinderen van 6 t/m 9 jaar, om al op jonge leeftijd vertrouwd te raken met jezelf: je lichaam, je zintuigen en allerlei gevoelens. Elke les heeft een thema: samen en alleen doen we allerlei dieren na, een boom, een bos, een bloem of…: verzin het maar! We gebruiken hiervoor diverse yogahoudingen en spelletjes, waardoor lichaamsbewustzijn, zelfvertrouwen en onderlinge samenwerking gestimuleerd worden. Wij organiseren iedere maand een avondvullend programma dat tegenwoordig goed bekend staat onder de naam ‘Het Anders Avondje Uit’.
Over de trainer
Djoj training & opleiding
Djoj training & opleiding


Telefoon:010-2850238
www.djojopleidingen.nl
info@djojopleidingen.nl
Nieuwsbrief
Activiteiten
Speciale activiteiten