Authenticiteit is onontbeerlijk voor effectief leiderschap en een verbindende cultuur binnen teams en organisaties. Ook geeft dit de richting. Van iemand die in een leidinggevende functie zit mag worden verwacht dat hij of zij geloofwaardig en betrouwbaar is en weet te handelen op die momenten dat het van belang is.

Thomas Körtvélyessy (Kinetic Awareness® Center)

Thomas Körtvélyessy is op dit moment de eerste en enige gecertificieerde docent Kinetic Awareness® in Nederland.
Hij studeerde dit werk bij de oprichter Elaine Summers in New York maar woont en werkt al sinds 1992 met enkele onderbrekingen in Rotterdam.
Verder is Thomas danser, choreograaf, docent moderne dans / contact / improvisatie.

Activiteiten

ZAAL HUREN?

Er zijn vele mogelijkheden.
Online reserveren
Op de alles is liefde dag 2012 zal op meer dan 100 centra voor persoonlijke groei en ontwikkeling in Nederland workshops plaats vinden over bewustwording, verbinding. liefde, groeien, genieten en ont-moeten. Van vrijdag 10 t/m zondag 12 februari 2012 organiseren we voor de vierde keer het ‘Geweldloze Communicatie Festival’ in Rotterdam. Onder het motto ‘hartelijk gecommuniceerd’ wil het festival bijdragen aan inspiratie, verbinding en groei. Dit jaar met meer dan 40 workshops waar je uit kunt kiezen en zowel voor mensen die kennis willen maken met Geweldloze Communicatie als met mensen die zich er verder in willen verdiepen.
Over de trainer
Thomas Körtvélyessy
Kinetic Awareness® Center


Telefoon:06-2749 3972
www.kineticawareness.nl
info@kineticawareness.nl
Nieuwsbrief
Activiteiten
Speciale activiteiten