Op 16 september 2012 bruist Centrum Djoj van de positiviteit, tijdens de tweede landelijke Positiviteitsdag voor België en Nederland van CHANGE Think + i.s.m. Centrum Djoj. In vele workshops maak je kennis met wat CHANGE Think+ verstaat onder positiviteit. De workshops benaderen het onderwerp positiviteit vanuit verschillende hoeken en helpen je meer positiviteit en geluk in je eigen leven aan te brengen. Een niet te missen kans om je leven te verrijken!

Activiteiten

Bij Centrum Djoj vind je een breed aanbod aan bewegingsvormen, inspirerende opleidingen, trainingen, cursussen, meditaties, dansen, lichaamswerk met coaches, therapeuten, masseurs en behandelaren van medische, paramedische, altenatieve en/of complementaire geneeskunde voor 1:1 sessies.

Linksboven in onze agenda kun je kijken wat er op het programma staat.

Verschillende instituten met erkende en gecertificeerde (beroeps)opleidingen organiseren bij ons hun opleidingen en trainingen. Sinds 1 oktober 2011 is dat aanbod aanzienlijk uitgebreid. Kijk hiervoor naar de categorie training en opleiding.

Djoj Events is de evenementen organisatie van Centrum Djoj die de werelden van onderwijs en ontspanning met elkaar verbindt en tot actief bewustzijn maakt. Djoj Events organiseert regelmatig bijzondere thema workshops, lezingen, festivals en evenementen.

Djoj training & opleiding bied je, als onderdeel van Centrum Djoj, leiderschap, management en communicatie trainingen, workshops en opleidingen. Je vind ze hier onder de categorie Training & opleiding.

Wil jij jouw sociale netwerk informeren over onze activiteiten maak dan gebruik van de social media buttons in de rechter kolom. Zoek de activeit naar keuze en druk op de gewenste button. Onze website maakt dan een link aan die rechtsstreeks verwijst naar de door jouw gekozen activiteit.

Bij veel activiteiten tref je een digitale folder in PDF of een kort introductiefilmpje over de activiteit aan. Wil je op de hoogte blijven van onze activiteiten, meld je dan aan voor nieuwsbrief hier rechtsboven.

Mocht jij wat missen in het aanbod, laat het ons dan weten op pr@djoj.nl.

ZAAL HUREN?

Er zijn vele mogelijkheden.
Online reserveren
De opleiding NLP Practitioner en Coachopleiding helpt je alle facetten van je leven grondig onder de loep te nemen. Je ontdekt hoe jouw beleving van jezelf, de ander en het leven tot stand komt. De AUM (Awareness Understanding Meditation ) is een actieve sociale meditatie waarin we samen een reis langs de emoties zullen maken. Je lacht, huilt, schreeuwt, hebt lief, doet gek, danst en bent stil, we gebruiken muziek, bio-energetica en encountertechnieken. Je merkt hoe dicht huilen en lachen, woede en liefde bij elkaar staan en hoe fijn het is om deze energie eens in een veilige setting de vrije loop te geven.
Nieuwsbrief
Activiteiten
Speciale activiteiten