Hoe breng je een onderhandeling tot een goed einde en behoud je de relatie? Onderhandelen is gebaseerd op goed communiceren, aangevuld met ervaring, kennis, strategie en tactiek.

Zondagmiddag Café


Heb je zin om je te laten inspireren? Wil je je kennis verbreden? Interessante onderwerpen uitdiepen?
Kom dan naar het zondagmiddagcafé!

Iedere maand organiseert Centrum Djoj deze leuke middagbijeenkomst, waarbij een schrijver of coach op interactieve wijze zijn of haar kennis met jou deelt in de vorm van een lezing of workshop.

Nadien is er gelegenheid om gezellig na te discussiëren onder het genot van een kopje koffie of thee.

Er komen allerlei onderwerpen aan bod, dus houd onze website in de gaten.

Prijs:
Entree €10,00. Inschrijven per persoon svp. Consumpties voor eigen rekening. Let op: Op 3 juni een toeslag van €5,-. Entree op die data: €15,- per persoon

Lees hier verder of om je in te schrijven


ZAAL HUREN?

Er zijn vele mogelijkheden.
Online reserveren
Kind in zijn kracht is een beroepsopleiding, waarbij je het geleerde direct kunt inzetten in je dagelijkse groepswerk. We diepen een aantal kenmerken van het kind van deze tijd uit op fysiek en psychisch niveau. Daarbij kijken we door middel van beweging, spel en communicatie hoe we deze kinderen kunnen ondersteunen op hun levensweg. Ook besteden we aandacht aan jouw trainerskwaliteiten, zodat je na deze opleiding precies weet waar je valkuilen liggen en hoe je die het beste kunt aanpakken. Om kennis te maken met mindfulness, je te verdiepen in mindfulness en de eindeloze mogelijkheden ervan te ontdekken, organiseert Centrum Djoj, in samenwerking met Mindfulness-Rotterdam, maandelijks een mindfulness-themadag. Tijdens deze dagen worden de principes van de mindfulness tastbaar gemaakt op een gebied waar jij mee worstelt of graag op een andere manier mee om zou willen gaan.
Nieuwsbrief
Activiteiten
Speciale activiteiten