Pure Dance | De Vijf Ritmes

Agenda mei 2019

Weekweergave
vorige maand
volgende maand


Datum Tijd Activiteit
maandag 20 mei 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 20 mei 09:00-18:00 Cranio-sacraal therapie
maandag 20 mei 09:00-18:00 Alexander Techniek
maandag 20 mei 09:15-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 20 mei 09:30-14:30 Massagetherapie
maandag 20 mei 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
maandag 20 mei 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 20 mei 19:00-22:00 Levensvragen- en familie opstelling
maandag 20 mei 19:30-22:00 Een volwassen man-vrouw relatie
maandag 20 mei 20:00-21:30 Kum Nye Tibetaanse Yoga
maandag 20 mei 20:00-22:30 Helderziend Waarneming Tresi Barros
dinsdag 21 mei 19:00-20:15 Zijn-meditatie
dinsdag 21 mei 19:00-20:30 Kundalini Yoga
dinsdag 21 mei 19:00-22:00 Volwassen Mannelijkheid
dinsdag 21 mei 19:15-20:15 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 21 mei 19:30-22:15 Leven in je lijf
dinsdag 21 mei 19:45-21:15 Stress te Lijf
dinsdag 21 mei 20:30-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 21 mei 20:30-21:45 Natuurlijk Zijn met mindful yoga
dinsdag 21 mei 20:45-22:15 Kundalini Yoga
woensdag 22 mei 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 22 mei 09:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 22 mei 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
woensdag 22 mei 14:30-15:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 22 mei 15:00-16:15 8 weekse mindfulnesstraining (MBSR)
woensdag 22 mei 15:30-16:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 22 mei 16:30-17:45 8 weekse mindfulnesstraining (MBSR)
woensdag 22 mei 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 22 mei 20:00-22:15 Creatief schrijven
woensdag 22 mei 20:45-21:45 Tai Chi (mindfulness in motion)
donderdag 23 mei 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 23 mei 10:15-12:00 Biodanza met Brenda (do ochtend)
donderdag 23 mei 13:00-17:00 Workshop Opstellingen
donderdag 23 mei 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 23 mei 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 23 mei 19:00-22:00 Feng Shui & Nine Star Ki
donderdag 23 mei 19:30-21:45 Pure Dance | De Vijf Ritmes
donderdag 23 mei 19:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 23 mei 20:00-22:00 Fascia: anders dan anders!
vrijdag 24 mei 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 24 mei 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 24 mei 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 24 mei 09:30-14:30 Massagetherapie
vrijdag 24 mei 10:00-17:00 Non-dualiteit themadagen
vrijdag 24 mei 10:00-18:00 Driedaagse Clarity Workshop
vrijdag 24 mei 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
vrijdag 24 mei 19:30-21:30 Non-dualiteit avonden
vrijdag 24 mei 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
zaterdag 25 mei 09:30-16:30 Body De-Armouring
zaterdag 25 mei 10:00-17:00 NLP Practitioner opleiding
zaterdag 25 mei 10:00-17:00 Healing opleiding Rotterdam
zaterdag 25 mei 10:00-17:30 Non duaal Zelf leiderschap
zaterdag 25 mei 10:00-18:00 Driedaagse Clarity Workshop
zaterdag 25 mei 11:00-15:30 Aurahealing- en reading
zondag 26 mei 10:00-17:00 Opleiding Universeel Healer
zondag 26 mei 10:00-18:00 Driedaagse Clarity Workshop
maandag 27 mei 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 27 mei 09:00-18:00 Cranio-sacraal therapie
maandag 27 mei 09:00-18:00 Alexander Techniek
maandag 27 mei 09:15-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 27 mei 09:30-14:30 Massagetherapie
maandag 27 mei 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
maandag 27 mei 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 27 mei 20:00-21:30 Kum Nye Tibetaanse Yoga
dinsdag 28 mei 19:00-20:15 Zijn-meditatie
dinsdag 28 mei 19:00-20:30 Kundalini Yoga
dinsdag 28 mei 19:00-22:00 Volwassen Mannelijkheid
dinsdag 28 mei 19:15-20:15 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 28 mei 19:30-22:15 Leven in je lijf
dinsdag 28 mei 19:45-21:15 Stress te Lijf
dinsdag 28 mei 19:45-21:45 Cosmic Healing 'groepsveld'
dinsdag 28 mei 20:30-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 28 mei 20:30-21:45 Natuurlijk Zijn met mindful yoga
dinsdag 28 mei 20:45-22:15 Kundalini Yoga
woensdag 29 mei 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 29 mei 09:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 29 mei 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 29 mei 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
woensdag 29 mei 14:30-15:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 29 mei 15:00-16:15 8 weekse mindfulnesstraining (MBSR)
woensdag 29 mei 15:30-16:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 29 mei 16:30-17:45 8 weekse mindfulnesstraining (MBSR)
woensdag 29 mei 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 29 mei 19:30-22:15 Biodanza met Nathalia
woensdag 29 mei 20:45-21:45 Tai Chi (mindfulness in motion)
donderdag 30 mei 11.00-18.00 Biodanza dansdagen met Brenda
donderdag 30 mei 19.30-21.45 Pure Dance | De Vijf Ritmes
donderdag 30 mei 19.45-21.45 Water en vuur technieken
donderdag 30 mei Hele dag Gesloten: Hemelvaartsdag
vrijdag 31 mei 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 31 mei 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 31 mei 09:30-14:30 Massagetherapie
vrijdag 31 mei 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
vrijdag 31 mei 16.00-18.30 Bewust Ondernemers Netwerk Café Rotterdam
vrijdag 31 mei 19:00-23:00 AUM
vrijdag 31 mei 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!


DansKlank dagen