Genietavond, elke week op donderdag

Agenda november 2019

Weekweergave
vorige maand
volgende maand


Datum Tijd Activiteit
donderdag 21 november 09.00-16.00 Soul Body Fusion® sessie
donderdag 21 november 09:45-12:45 Pleiadisch lichtwerk sessies
donderdag 21 november 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 21 november 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 21 november 13:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
donderdag 21 november 16:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
donderdag 21 november 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 21 november 19.15-22.30 8-handenmassage voor vrouwen
donderdag 21 november 19:00-21:45 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 21 november 19:00-22:00 Feng Shui & Nine Star Ki
donderdag 21 november 19:30-21:45 Pure Dance | De Vijf Ritmes
donderdag 21 november 19:30-22:00 Jij bent het universum!
vrijdag 22 november 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 22 november 09:00-13:00 Persoonlijke healingsessie
vrijdag 22 november 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 22 november 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 22 november 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 22 november 09:30-14:30 Massagetherapie
vrijdag 22 november 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
vrijdag 22 november 15:00-17:00 Masterclass Authentieke Acquisitie
vrijdag 22 november 19.00-23.00 Ridders van de Veste, een deep dive via de assen van het Wheel of Consent
vrijdag 22 november 19:00-22:00 Eb en Overvloed
vrijdag 22 november 19:30-22:30 Tantrisch genieten
vrijdag 22 november 20:00-21:30 Healing door Klank ligconcerten
vrijdag 22 november 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
vrijdag 22 november 20:15-22:30 Zingen voor je plezier in Djoj
zaterdag 23 november 09:00-12:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
zaterdag 23 november 09:30-17:00 Quantum-Touch® Training
zaterdag 23 november 10.00-17.00 VOL! Leren Loslaten, door Jan Bommerez
zaterdag 23 november 10.00-17.00 Geannuleerd. Reis naar de rijkdom in je Zelf
zaterdag 23 november 11:30-15:30 Aura en chakra -healing en -reading
zaterdag 23 november 19:00-22:00 Goddess circle
zaterdag 23 november 19:15-22:45 Conscious Love Xperience *Nieuw*
zaterdag 23 november 19:30-23:30 Tantric Dance Party
zondag 24 november 09:00-17:00 Quantum-Touch® Training
zondag 24 november 10.00-17.00 Moeiteloos leren leven, door Jan Bommerez
zondag 24 november 10:00-18:00 (Coach)Opleiding Zijnsoriëntatie
maandag 25 november 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 25 november 09:00-18:00 Alexander Techniek
maandag 25 november 09:00-18:00 Cranio-sacraal therapie
maandag 25 november 09:30-14:30 Massagetherapie
maandag 25 november 09:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 25 november 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
maandag 25 november 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 25 november 19:45-22:15 Biodanza met Cees
dinsdag 26 november 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 26 november 13:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
dinsdag 26 november 16:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
dinsdag 26 november 19:00-20:00 Kundalini Yoga
dinsdag 26 november 19:00-20:15 Zijn-meditatie
dinsdag 26 november 19:15-20:15 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 26 november 19:15-20:45 VOL! Body De-Armouring
dinsdag 26 november 20:15-21:45 Kundalini Yoga
dinsdag 26 november 20:30-21:45 Natuurlijk Zijn met mindful yoga
dinsdag 26 november 20:30-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
woensdag 27 november 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 27 november 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 27 november 09:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 27 november 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 27 november 10:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
woensdag 27 november 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
woensdag 27 november 14:30-15:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 27 november 15:30-16:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 27 november 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 27 november 19:30-22:00 Adem & Energie in Balans
woensdag 27 november 20:00-22:15 Creatief schrijven
woensdag 27 november 20:00-23:00 2GetherinDance
woensdag 27 november 20:45-21:45 Tai Chi (mindfulness in motion)
donderdag 28 november 09.00-16.00 Soul Body Fusion® sessie
donderdag 28 november 09:45-12:45 Pleiadisch lichtwerk sessies
donderdag 28 november 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 28 november 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 28 november 13:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
donderdag 28 november 16:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
donderdag 28 november 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 28 november 19:00-21:45 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 28 november 19:30-21:45 Pure Dance | De Vijf Ritmes
vrijdag 29 november 09:00-13:00 Persoonlijke healingsessie
vrijdag 29 november 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 29 november 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 29 november 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 29 november 09:15-16:30 Geweldloze Communicatie
vrijdag 29 november 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 29 november 09:30-14:30 Massagetherapie
vrijdag 29 november 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
vrijdag 29 november 16.00-18.30 Bewust Ondernemers Netwerk Café Rotterdam
vrijdag 29 november 19:30-21:15 Klanksessie ter ontspanning
vrijdag 29 november 19:30-21:30 Geannuleerd. Non-dualiteit avonden
vrijdag 29 november 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
zaterdag 30 november 09:30-16:30 Stargate Connecting to your Guides
zaterdag 30 november 10.00-13.00 Geen ik, geen ander
zaterdag 30 november 10:00-16:00 Fascia, The Next Level
zaterdag 30 november 10:00-17:00 Intuïtie & Persoonlijke kracht
zaterdag 30 november 10:30-17:00 Feeling Tantric
zaterdag 30 november 11:30-15:30 Aura en chakra -healing en -reading
zaterdag 30 november 14:00-21:00 Ontdek samen de Tantrische liefde
zaterdag 30 november 18.00-23.00 AAU Single avonden
zaterdag 30 november 19:00-23:00 Massagedans (openbaar)
zaterdag 30 november 19:30-23:00 8-handenmassage
zaterdag 30 november 19:30-23:30 Barefeet on the Beat in DJOJ!
zaterdag 30 november 20:00-21:30 Music for the Soul


Kidsstatic