DansKlank dagen

Dans - Bewegen

Activiteit
Alle vrijdagavonden Biodanza!
Biodanza met Ruud

22 feb en 1+8+15+22 mrt (zie verder agenda)
Ruud  van den Broek - Alle vrijdagavonden Biodanza!
Biodanza dansdag
Heart Beat Evolution

31 mrt en 30 mei en 21 jun
Brenda van Broekhoven Biodanza met Brenda - Biodanza dansdag
Biodanza festival, een feest van verbinding
Biodanza Festival 2018

zaterdag 23 maart
Nathalia Liem & Monique Sajet - Biodanza festival, een feest van verbinding
Biodanza met Brenda (do ochtend)
Heart Beat Evolution

28 feb en 7+14+21+28 mrt (zie verder agenda)
Brenda van Broekhoven Biodanza met Brenda - Biodanza met Brenda (do ochtend)
Biodanza met Monique Sajet
Biodanza met Monique

9 mrt en 13 apr en 11 mei en 1 jun
Monique Sajet - Biodanza met Monique Sajet
Biodanza met Nathalia
Biodanza met Nathalia

6+13+20+27 mrt en 10 apr (zie verder agenda)
Nathalia  Liem - Biodanza met Nathalia
Biodanza-Tantra dagworkshop
Maria Vermeeren en Thea Van Beek

zondag 17 maart
Maria Vermeeren en  Thea Van Beek - Biodanza-Tantra dagworkshop
Cacao Ceremony & Sacred Dance
Ecstatic Dance Rotterdam

8 mrt en 12 apr en 10 mei
Petro Van de Pas - Cacao Ceremony & Sacred Dance
Capoeira lessen voor Kinderen
Capoeiraschool

6+13+20+27 mrt en 3 apr (zie verder agenda)
Pedro Hagen Pimentel - Capoeira lessen voor Kinderen
DansKlank dagen
Terra Nova | De Vijf Ritmes

13 apr en 12 mei en 16 jun
Saryo van Lakerveld - DansKlank dagen
Ecstatic Dance (original)
Ecstatic Dance Rotterdam

1+16+30 mrt en 6+20 apr (zie verder agenda)
Petro Van de Pas - Ecstatic Dance (original)
Ecstatic Summer Djoj
Ecstatic Dance Rotterdam

12+19+26 jul en 2+9 aug (zie verder agenda)
Petro Van de Pas - Ecstatic Summer Djoj
Expression of the Art within You
IS Moving Art

15 maart en 19 april
Iris van der Sar - Expression of the Art within You
Intuïtieve Dans en Verbeelding
Intuïtive Dans & Verbeelding


Sharona Ariana - Intuïtieve Dans en Verbeelding
Kidsstatic
Ecstatic Dance Rotterdam

zondag 24 februari
Petro Van de Pas - Kidsstatic
Moondance
La Loba sjamanistische coaching en workshops

22 feb en 22 mrt en 19 apr en 17 mei en 14 jun (zie verder agenda)
Thea Lucia Klinefelter - Moondance
ONE TRIBE Biodanza Zomeravonden
Heart Beat Evolution

13+20+27 jul en 3+10 aug (zie verder agenda)
Brenda van Broekhoven Biodanza met Brenda - ONE TRIBE Biodanza Zomeravonden
Pure Dance | De Vijf Ritmes
Terra Nova | De Vijf Ritmes

28 feb en 7+14+21+28 mrt (zie verder agenda)
Saryo van Lakerveld - Pure Dance | De Vijf Ritmes
Tantric Dance Kundalini Masterclass
Art of Loving

zondag 30 juni
Elfriede van der Sanden - Tantric Dance Kundalini Masterclass
Tantric Dance Party
Art of Loving

9 mrt en 13 apr en 11 mei en 8 jun en 12 okt (zie verder agenda)
Elfriede van der Sanden - Tantric Dance Party
Vrije dansavond - Intuïtieve Dans
Intuïtive Dans & Verbeelding


Sharona Ariana - Vrije dansavond - Intuïtieve Dans


One Tribe Biodanza zomeravonden