Tantric Djoj

Agenda mei 2018

Weekweergave vorige maand volgende maand


Datum Tijd Activiteit
zondag 29 april Hele dag Gesloten: Meivakantie
maandag 30 april Hele dag Gesloten: Meivakantie
dinsdag 1 mei Hele dag Gesloten: Meivakantie
woensdag 2 mei Hele dag Gesloten: Meivakantie
donderdag 3 mei Hele dag Gesloten: Meivakantie
vrijdag 4 mei 09:00-17:00 Provocatieve therapie
vrijdag 4 mei 09:00-18:00 Acupunctuur (Japans & Shen focus)
vrijdag 4 mei 13:00-17:00 Chakrareading en coaching
vrijdag 4 mei 19.00-23.00 AUM
vrijdag 4 mei 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
vrijdag 4 mei 20:00-22:15 Moondance
zaterdag 5 mei 10:00-17:00 Geannuleerd. Non-dualiteit themadagen
zaterdag 5 mei 10:00-17:00 NLP Practitioner opleiding
zaterdag 5 mei 11:00-15:00 Aurahealing- en reading
zaterdag 5 mei 19:30-22:00 Warrior of the Dance and Singing
zaterdag 5 mei 19:30-22:30 Ecstatic Dance (original)
zaterdag 5 mei 20:00-22:30 Biodanza met Monique Sajet
zondag 6 mei 09:00-17:00 BODY DE-ARMOURING EN MEER
zondag 6 mei 10:00-17:00 NLP Practitioner opleiding
maandag 7 mei 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
maandag 7 mei 09:00-18:00 Alexander Techniek
maandag 7 mei 09:00-18:00 Cranio-sacraal therapie
maandag 7 mei 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
maandag 7 mei 09:00-21:30 Jungiaanse Analytische Therapie
maandag 7 mei 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
maandag 7 mei 14:00-16:30 Cursus in wonderen
maandag 7 mei 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 7 mei 19:30-22:00 Jiva's Tantra Shamanic Trance Dance
maandag 7 mei 20:00-21:30 Kum Nye Tibetaanse Yoga
maandag 7 mei 20:30-22:00 Maandagavond - Open Floor Dans
dinsdag 8 mei 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 8 mei 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 8 mei 09:00-21:30 Detox Orgaanmassage (Chi Nei Tsang)
dinsdag 8 mei 19:00-20:15 Meditatie
dinsdag 8 mei 19:00-22:00 Workshop 'volwassen mannelijkheid'
dinsdag 8 mei 19:15-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 8 mei 19:30-20:30 Hatha Yoga
dinsdag 8 mei 19:30-22:15 Leven in je lijf
dinsdag 8 mei 20:00-22:00 Adem & Spieren in Balans
dinsdag 8 mei 20:30-20:45 Kashmiryoga
dinsdag 8 mei 20:45-21:45 Chakra Yoga
woensdag 9 mei 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 9 mei 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 9 mei 09:00-17:00 Provocatieve therapie
woensdag 9 mei 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 9 mei 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 9 mei 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
woensdag 9 mei 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
woensdag 9 mei 13:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 9 mei 13:45-14:45 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 9 mei 19:15-21:45 Mindfulness en Zelfcompassie
woensdag 9 mei 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 9 mei 19:30-22:00 Jiva's Tantra & Shamanic Power
woensdag 9 mei 19:30-22:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
woensdag 9 mei 19:30-22:00 Biodanza met Nathalia
woensdag 9 mei 20:45-21:45 Wudang Tai Chi
donderdag 10 mei Hele dag Gesloten: Hemelvaartsdag
vrijdag 11 mei 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 11 mei 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 11 mei 09:00-17:00 Provocatieve therapie
vrijdag 11 mei 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 11 mei 09:00-18:00 Acupunctuur (Japans & Shen focus)
vrijdag 11 mei 09:00-23:00 Noorse Sjamaan - prive sessies
vrijdag 11 mei 10:00-11:00 Qigong (meditation in motion)
vrijdag 11 mei 10:00-18:00 (Coach)Opleiding Zijnsoriëntatie
vrijdag 11 mei 11:00-17:00 Cursus Praktisch Feng Shui
vrijdag 11 mei 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
vrijdag 11 mei 13:00-17:00 Chakrareading en coaching
vrijdag 11 mei 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
vrijdag 11 mei 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
vrijdag 11 mei 20:15-22:15 Zingen voor je plezier in Djoj
zaterdag 12 mei 09:00-23:00 Noorse Sjamaan - prive sessies
zaterdag 12 mei 10:00-17:00 Healing opleiding Rotterdam
zaterdag 12 mei 10:00-18:00 (Coach)Opleiding Zijnsoriëntatie
zaterdag 12 mei 11:00-15:00 Aurahealing- en reading
zaterdag 12 mei 19:30-23:30 Tantric Dance Party
zondag 13 mei 09:00-23:00 Noorse Sjamaan - prive sessies
zondag 13 mei 10:00-17:00 Opleiding voor Gelukscoach
zondag 13 mei 10:00-17:00 Voormoeders
maandag 14 mei 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
maandag 14 mei 09:00-18:00 Alexander Techniek
maandag 14 mei 09:00-18:00 Cranio-sacraal therapie
maandag 14 mei 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
maandag 14 mei 09:00-21:30 Jungiaanse Analytische Therapie
maandag 14 mei 09:15-22:15 Yoga - ontspanning - meditatie
maandag 14 mei 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
maandag 14 mei 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 14 mei 19:30-22:30 Female AbunDance
maandag 14 mei 20:00-21:30 Kum Nye Tibetaanse Yoga
maandag 14 mei 20:30-22:00 Maandagavond - Open Floor Dans
dinsdag 15 mei 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 15 mei 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 15 mei 09:00-21:30 Detox Orgaanmassage (Chi Nei Tsang)
dinsdag 15 mei 19:00-20:15 Meditatie
dinsdag 15 mei 19:00-22:00 Workshop 'volwassen mannelijkheid'
dinsdag 15 mei 19:15-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 15 mei 19:30-20:30 Hatha Yoga
dinsdag 15 mei 19:30-21:30 Luisteren naar je pen©
dinsdag 15 mei 19:30-22:00 Mindful ouderschap
dinsdag 15 mei 19:30-22:00 8-weekse mindfulnesstraining (MBSR)
dinsdag 15 mei 19:30-22:15 Leven in je lijf
dinsdag 15 mei 19:45-21:45 Kleine Hemelse Kringloop Verdieping
dinsdag 15 mei 20:00-22:00 Adem & Spieren in Balans
dinsdag 15 mei 20:30-20:45 Kashmiryoga
dinsdag 15 mei 20:45-21:45 Chakra Yoga
woensdag 16 mei 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 16 mei 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 16 mei 09:00-17:00 Provocatieve therapie
woensdag 16 mei 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 16 mei 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
woensdag 16 mei 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 16 mei 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
woensdag 16 mei 13:00-17:00 Workshop Opstellingen
woensdag 16 mei 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
woensdag 16 mei 13:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 16 mei 13:45-14:45 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 16 mei 19:00-21:30 Avondcursus Zijnsoriëntatie
woensdag 16 mei 19:15-21:45 Mindfulness en Zelfcompassie
woensdag 16 mei 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 16 mei 19:30-22:00 Biodanza met Nathalia
woensdag 16 mei 19:30-22:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
woensdag 16 mei 19:30-22:00 Jiva's Tantra & Shamanic Power
woensdag 16 mei 19:30-22:00 8-weekse mindfulnesstraining (MBSR)
woensdag 16 mei 19:30-22:15 Sjamanisme Basis cursus
woensdag 16 mei 20:45-21:45 Wudang Tai Chi
donderdag 17 mei 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
donderdag 17 mei 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
donderdag 17 mei 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 17 mei 10:00-11:45 Biodanza met Brenda (do-ochtend)
donderdag 17 mei 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 17 mei 19:30-21:45 PURE DANCE | De Vijf Ritmes
donderdag 17 mei 19:30-22:00 Opleiding voor Gelukscoach
donderdag 17 mei 19:30-22:00 Emotioneel Lichaamswerk (ELW)
donderdag 17 mei 19:30-22:15 Yoga - ontspanning - meditatie
donderdag 17 mei 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen verdieping
donderdag 17 mei 19:45-22:00 Breng jezelf in kaart
vrijdag 18 mei 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 18 mei 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 18 mei 09:00-17:00 Provocatieve therapie
vrijdag 18 mei 09:00-18:00 Acupunctuur (Japans & Shen focus)
vrijdag 18 mei 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 18 mei 09:30-12:15 Yoga - ontspanning - meditatie
vrijdag 18 mei 10:00-11:00 Qigong (meditation in motion)
vrijdag 18 mei 10:00-17:00 Opleiding Mindful Coachen
vrijdag 18 mei 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
vrijdag 18 mei 13:00-17:00 Chakrareading en coaching
vrijdag 18 mei 13:00-17:00 Cursus Praktisch Feng Shui
vrijdag 18 mei 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
vrijdag 18 mei 13:30-17:00 (Coach)Opleiding Zijnsoriëntatie
vrijdag 18 mei 19:30-22:30 Tantrisch genieten
vrijdag 18 mei 20:00-22:00 Mantra zang met live muzikanten
vrijdag 18 mei 20:00-22:00 Mediumavond met spirit portretten
vrijdag 18 mei 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
zaterdag 19 mei 09:00-17:00 BODY DE-ARMOURING EN MEER
zaterdag 19 mei 10:00-17:00 Intuïtie & Persoonlijke kracht
zaterdag 19 mei 10:30-17:00 Tantra
zaterdag 19 mei 11:00-15:00 Aurahealing- en reading
zaterdag 19 mei 19:15-23:00 Tantra & Tao Prikkeling der zinnen
zaterdag 19 mei 19:30-22:30 Ecstatic Dance (original)
zondag 20 mei Hele dag Gesloten: Pinksteren
maandag 21 mei 19.30-22.00 Jiva's Tantra Shamanic Trance Dance
maandag 21 mei Hele dag Gesloten: Pinksteren
dinsdag 22 mei 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 22 mei 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 22 mei 09:00-21:30 Detox Orgaanmassage (Chi Nei Tsang)
dinsdag 22 mei 19:00-20:15 Meditatie
dinsdag 22 mei 19:00-22:00 Workshop 'volwassen mannelijkheid'
dinsdag 22 mei 19:15-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 22 mei 19:30-20:30 Hatha Yoga
dinsdag 22 mei 19:30-22:00 Mindful ouderschap
dinsdag 22 mei 19:30-22:15 Leven in je lijf
dinsdag 22 mei 19:45-21:45 Kleine Hemelse Kringloop Verdieping
dinsdag 22 mei 20:00-22:00 Adem & Spieren in Balans
dinsdag 22 mei 20:30-20:45 Kashmiryoga
dinsdag 22 mei 20:45-21:45 Chakra Yoga
woensdag 23 mei 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 23 mei 09:00-17:00 Provocatieve therapie
woensdag 23 mei 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 23 mei 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 23 mei 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
woensdag 23 mei 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 23 mei 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
woensdag 23 mei 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
woensdag 23 mei 13:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 23 mei 13:45-14:45 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 23 mei 19:15-21:45 Mindfulness en Zelfcompassie
woensdag 23 mei 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 23 mei 19:30-22:00 Jiva's Tantra & Shamanic Power
woensdag 23 mei 19:30-22:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
woensdag 23 mei 20:45-21:45 Wudang Tai Chi
donderdag 24 mei 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
donderdag 24 mei 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
donderdag 24 mei 09:15-16:30 Geweldloze Communicatie
donderdag 24 mei 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 24 mei 10:00-11:45 Biodanza met Brenda (do-ochtend)
donderdag 24 mei 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 24 mei 19:15-21:30 Integrale Hatha Yoga
donderdag 24 mei 19:30-21:30 (Coach)Opleiding Zijnsoriëntatie
donderdag 24 mei 19:30-21:45 PURE DANCE | De Vijf Ritmes
donderdag 24 mei 19:30-22:00 Emotioneel Lichaamswerk (ELW)
donderdag 24 mei 19:30-22:15 Yoga - ontspanning - meditatie
donderdag 24 mei 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen verdieping
donderdag 24 mei 19:45-22:00 Breng jezelf in kaart
vrijdag 25 mei 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 25 mei 09:00-17:00 Provocatieve therapie
vrijdag 25 mei 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 25 mei 09:00-18:00 Acupunctuur (Japans & Shen focus)
vrijdag 25 mei 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 25 mei 09:15-16:30 Geweldloze Communicatie
vrijdag 25 mei 09:30-12:15 Yoga - ontspanning - meditatie
vrijdag 25 mei 10:00-11:00 Qigong (meditation in motion)
vrijdag 25 mei 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
vrijdag 25 mei 13:00-17:00 Cursus Praktisch Feng Shui
vrijdag 25 mei 13:00-17:00 Chakrareading en coaching
vrijdag 25 mei 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
vrijdag 25 mei 14:30-17:00 De ontdekking van het ware zelf
vrijdag 25 mei 19:00-21:00 Mindfulness en relaties
vrijdag 25 mei 19:00-22:00 Familie- en levensvragen opstelling
vrijdag 25 mei 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
vrijdag 25 mei 20:15-22:15 Zingen voor je plezier in Djoj
zaterdag 26 mei 09:30-17:00 Cursus Ontspanningsmassage
zaterdag 26 mei 10:00-17:00 Spritituality in the Daily Life
zaterdag 26 mei 10:00-17:00 NLP Practitioner opleiding
zaterdag 26 mei 10:00-17:00 Healing opleiding Rotterdam
zaterdag 26 mei 11:00-15:00 Aurahealing- en reading
zaterdag 26 mei 19:30-22:00 Warrior of the Dance and Singing
zaterdag 26 mei 19:30-23:00 8-handenmassage
zondag 27 mei 10:00-17:00 Thaise yogamassage
zondag 27 mei 10:00-17:00 NLP Practitioner opleiding
zondag 27 mei 10:00-17:00 Reading Opleiding Rotterdam
maandag 28 mei 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
maandag 28 mei 09:00-18:00 Cranio-sacraal therapie
maandag 28 mei 09:00-18:00 Alexander Techniek
maandag 28 mei 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
maandag 28 mei 09:00-21:30 Jungiaanse Analytische Therapie
maandag 28 mei 09:15-22:15 Yoga - ontspanning - meditatie
maandag 28 mei 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
maandag 28 mei 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 28 mei 19:30-22:30 Female AbunDance
maandag 28 mei 20:00-21:30 Kum Nye Tibetaanse Yoga
dinsdag 29 mei 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 29 mei 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 29 mei 09:00-21:30 Detox Orgaanmassage (Chi Nei Tsang)
dinsdag 29 mei 19:00-20:15 Meditatie
dinsdag 29 mei 19:00-22:00 Workshop 'volwassen mannelijkheid'
dinsdag 29 mei 19:15-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 29 mei 19:30-20:30 Hatha Yoga
dinsdag 29 mei 19:30-22:00 Mindful ouderschap
dinsdag 29 mei 19:30-22:15 Leven in je lijf
dinsdag 29 mei 19:45-21:45 Kleine Hemelse Kringloop Verdieping
dinsdag 29 mei 20:00-22:00 Adem & Spieren in Balans
dinsdag 29 mei 20:30-20:45 Kashmiryoga
dinsdag 29 mei 20:45-21:45 Chakra Yoga
woensdag 30 mei 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 30 mei 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 30 mei 09:00-17:00 Provocatieve therapie
woensdag 30 mei 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 30 mei 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 30 mei 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
woensdag 30 mei 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
woensdag 30 mei 13:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 30 mei 13:45-14:45 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 30 mei 19:00-21:30 Avondcursus Zijnsoriëntatie
woensdag 30 mei 19:15-21:45 Mindfulness en Zelfcompassie
woensdag 30 mei 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 30 mei 19:30-22:00 Jiva's Tantra & Shamanic Power
woensdag 30 mei 19:30-22:00 Biodanza met Nathalia
woensdag 30 mei 19:30-22:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
woensdag 30 mei 20:00-22:15 Creatief schrijven
woensdag 30 mei 20:45-21:45 Wudang Tai Chi
donderdag 31 mei 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
donderdag 31 mei 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
donderdag 31 mei 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 31 mei 10:00-11:45 Biodanza met Brenda (do-ochtend)
donderdag 31 mei 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 31 mei 19:15-21:30 Integrale Hatha Yoga
donderdag 31 mei 19:30-21:45 PURE DANCE | De Vijf Ritmes
donderdag 31 mei 19:30-22:00 Emotioneel Lichaamswerk (ELW)
donderdag 31 mei 19:30-22:15 Yoga - ontspanning - meditatie
donderdag 31 mei 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen verdieping
donderdag 31 mei 19:45-22:00 Breng jezelf in kaart


Improvisatietheather, Speel je vrij