Reading en Healing Basis en verdieping

Agenda juni 2018

Weekweergave vorige maand volgende maand


Datum Tijd Activiteit
vrijdag 1 juni 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 1 juni 09:00-17:00 Provocatieve therapie
vrijdag 1 juni 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 1 juni 09:00-18:00 Acupunctuur (Japans & Shen focus)
vrijdag 1 juni 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 1 juni 09:30-12:15 Yoga - ontspanning - meditatie
vrijdag 1 juni 10:00-11:00 Qigong (meditation in motion)
vrijdag 1 juni 10:00-17:00 Klank & Qigong
vrijdag 1 juni 10:00-18:00 (Coach)Opleiding Zijnsoriëntatie
vrijdag 1 juni 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
vrijdag 1 juni 13:00-17:00 Chakrareading en coaching
vrijdag 1 juni 13:00-17:30 Reis naar de rijkdom in je Zelf
vrijdag 1 juni 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
vrijdag 1 juni 19.00-23.00 AUM
vrijdag 1 juni 19:30-21:30 Non-dualiteit avonden
vrijdag 1 juni 19:30-22:00 VOL! Chakra’s & lichaamsbewustwording
vrijdag 1 juni 20:00-22:15 Moondance
vrijdag 1 juni 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
zaterdag 2 juni 10:00-18:00 (Coach)Opleiding Zijnsoriëntatie
zaterdag 2 juni 11:00-15:00 Aurahealing- en reading
zaterdag 2 juni 11:00-17:00 Door Liefde geraakt
zaterdag 2 juni 19:30-22:30 Ecstatic Dance (original)
zaterdag 2 juni 20:00-22:30 Biodanza met Monique Sajet
zondag 3 juni 09:00-17:00 VOL! BODY DE-ARMOURING EN MEER
zondag 3 juni 14:00-17:00 Tantric Dance Verdieping
maandag 4 juni 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
maandag 4 juni 09:00-18:00 Cranio-sacraal therapie
maandag 4 juni 09:00-18:00 Alexander Techniek
maandag 4 juni 09:00-21:30 Jungiaanse Analytische Therapie
maandag 4 juni 09:15-22:15 Yoga - ontspanning - meditatie
maandag 4 juni 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
maandag 4 juni 16:00-23:30 Primal Deconditioning Intensive
maandag 4 juni 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 4 juni 20:00-21:30 Kum Nye Tibetaanse Yoga
dinsdag 5 juni 07.00-23:30 Primal Deconditioning Intensive
dinsdag 5 juni 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 5 juni 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 5 juni 19:00-20:15 Meditatie
dinsdag 5 juni 19:15-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 5 juni 19:30-20:30 Hatha Yoga
dinsdag 5 juni 19:30-22:00 Mindful ouderschap
dinsdag 5 juni 19:30-22:15 Leven in je lijf
dinsdag 5 juni 19:45-21:45 Kleine Hemelse Kringloop Verdieping
dinsdag 5 juni 20:00-22:00 Adem & Spieren in Balans
dinsdag 5 juni 20:30-20:45 Kashmiryoga
dinsdag 5 juni 20:45-21:45 Chakra Yoga
woensdag 6 juni 07.00-23:30 Primal Deconditioning Intensive
woensdag 6 juni 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 6 juni 09:00-17:00 Provocatieve therapie
woensdag 6 juni 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 6 juni 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 6 juni 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 6 juni 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
woensdag 6 juni 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
woensdag 6 juni 13:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 6 juni 13:45-14:45 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 6 juni 19:15-21:45 Mindfulness en Zelfcompassie
woensdag 6 juni 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 6 juni 19:30-22:00 Biodanza met Nathalia
woensdag 6 juni 19:30-22:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
woensdag 6 juni 19:30-22:15 Relatiecoaching en Relatietherapie
woensdag 6 juni 20:45-21:45 Wudang Tai Chi
donderdag 7 juni 07.00-23:30 Primal Deconditioning Intensive
donderdag 7 juni 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
donderdag 7 juni 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 7 juni 10:00-11:45 Biodanza met Brenda
donderdag 7 juni 13:00-17:00 Stop een Bloesem in je Genezing
donderdag 7 juni 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 7 juni 19:00-20:00 Zin en onzin over spiritualiteit
donderdag 7 juni 19:15-21:30 Integrale Hatha Yoga
donderdag 7 juni 19:30-21:45 PURE DANCE | De Vijf Ritmes
donderdag 7 juni 19:30-22:15 Yoga - ontspanning - meditatie
donderdag 7 juni 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen verdieping
donderdag 7 juni 19:45-22:00 Breng jezelf in kaart
donderdag 7 juni 19:45-22:15 Terugkomavonden Stemexpressie
donderdag 7 juni 20:00-22:00 Driedaagse Clarity Workshop
vrijdag 8 juni 07.00-23:30 Primal Deconditioning Intensive
vrijdag 8 juni 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 8 juni 09:00-17:00 Provocatieve therapie
vrijdag 8 juni 09:00-18:00 Acupunctuur (Japans & Shen focus)
vrijdag 8 juni 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 8 juni 09:15-16:30 Geweldloze Communicatie
vrijdag 8 juni 09:30-12:15 Yoga - ontspanning - meditatie
vrijdag 8 juni 10:00-11:00 Qigong (meditation in motion)
vrijdag 8 juni 10:00-18:00 Driedaagse Clarity Workshop
vrijdag 8 juni 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
vrijdag 8 juni 13:00-17:00 Chakrareading en coaching
vrijdag 8 juni 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
vrijdag 8 juni 19.30-22.00 Chakra’s & lichaamsbewustwording
vrijdag 8 juni 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
vrijdag 8 juni 20:15-22:15 Zingen voor je plezier in Djoj
zaterdag 9 juni 07.00-23.30 Primal Deconditioning Intensive
zaterdag 9 juni 09:15-16:30 Geweldloze Communicatie
zaterdag 9 juni 10:00-12:30 8-weekse mindfulnesstraining (MBSR)
zaterdag 9 juni 10:00-18:00 Driedaagse Clarity Workshop
zaterdag 9 juni 11:00-15:00 Aurahealing- en reading
zaterdag 9 juni 14:00-16:30 8-weekse mindfulnesstraining (MBSR)
zaterdag 9 juni 14:30-22:30 Tantra Experience
zaterdag 9 juni 18:45-20:15 Klankhealing Concert
zaterdag 9 juni 19:15-23:00 Tantra & Tao Mindfulness
zaterdag 9 juni 21:00-22:30 Klankhealing Concert
zondag 10 juni 07.00-23:30 Primal Deconditioning Intensive
zondag 10 juni 10:00-17:00 Opleiding voor Gelukscoach
zondag 10 juni 10:00-18:00 Driedaagse Clarity Workshop
maandag 11 juni 07.00-15:30 Primal Deconditioning Intensive
maandag 11 juni 09:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
maandag 11 juni 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
maandag 11 juni 09:00-18:00 Alexander Techniek
maandag 11 juni 09:00-18:00 Cranio-sacraal therapie
maandag 11 juni 09:00-21:30 Jungiaanse Analytische Therapie
maandag 11 juni 09:15-22:15 Yoga - ontspanning - meditatie
maandag 11 juni 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
maandag 11 juni 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 11 juni 19:30-22:30 Female AbunDance
maandag 11 juni 20:00-21:30 Kum Nye Tibetaanse Yoga
dinsdag 12 juni 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 12 juni 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 12 juni 19:00-20:15 Meditatie
dinsdag 12 juni 19:15-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 12 juni 19:30-20:30 Hatha Yoga
dinsdag 12 juni 19:30-22:00 Mindful ouderschap
dinsdag 12 juni 19:30-22:15 Leven in je lijf
dinsdag 12 juni 19:45-21:45 Kleine Hemelse Kringloop Verdieping
dinsdag 12 juni 20:00-22:00 Adem & Spieren in Balans
dinsdag 12 juni 20:30-20:45 Kashmiryoga
dinsdag 12 juni 20:45-21:45 Chakra Yoga
woensdag 13 juni 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 13 juni 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 13 juni 09:00-17:00 Provocatieve therapie
woensdag 13 juni 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 13 juni 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
woensdag 13 juni 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 13 juni 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
woensdag 13 juni 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
woensdag 13 juni 13:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 13 juni 13:45-14:45 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 13 juni 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 13 juni 19:30-22:00 Biodanza met Nathalia
woensdag 13 juni 19:30-22:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
woensdag 13 juni 19:30-22:15 Sjamanisme Basis cursus
woensdag 13 juni 20:45-21:45 Wudang Tai Chi
donderdag 14 juni 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
donderdag 14 juni 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
donderdag 14 juni 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 14 juni 10:00-11:45 Biodanza met Brenda
donderdag 14 juni 13:00-18:00 Stop een Bloesem in je Genezing
donderdag 14 juni 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 14 juni 19:15-21:30 Integrale Hatha Yoga
donderdag 14 juni 19:30-21:45 PURE DANCE | De Vijf Ritmes
donderdag 14 juni 19:30-22:15 Yoga - ontspanning - meditatie
donderdag 14 juni 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen verdieping
donderdag 14 juni 19:45-22:00 Breng jezelf in kaart
donderdag 14 juni 19:45-22:15 Terugkomavonden Stemexpressie
vrijdag 15 juni 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 15 juni 09:00-17:00 Provocatieve therapie
vrijdag 15 juni 09:00-18:00 Acupunctuur (Japans & Shen focus)
vrijdag 15 juni 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 15 juni 09:30-12:15 Yoga - ontspanning - meditatie
vrijdag 15 juni 10.00-16.00 Verken je IK
vrijdag 15 juni 10.00-19.00 Happy Spirit Days in Blaricum
vrijdag 15 juni 10:00-11:00 Qigong (meditation in motion)
vrijdag 15 juni 10:00-17:00 Opleiding Mindful Coachen
vrijdag 15 juni 10:00-17:00 Non-dualiteit themadagen
vrijdag 15 juni 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
vrijdag 15 juni 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
vrijdag 15 juni 14:30-17:00 De ontdekking van het ware zelf
vrijdag 15 juni 19:30-22:30 Tantrisch genieten
vrijdag 15 juni 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
vrijdag 15 juni 20:15-22:15 Zingen voor je plezier in Djoj
zaterdag 16 juni 09:30-16:30 Loopbaan: Wie ben ik, wat wil ik?
zaterdag 16 juni 09:30-17:30 Tantric Djoj! 2018
zaterdag 16 juni 10.00-19.00 Happy Spirit Days in Blaricum
zaterdag 16 juni 10:00-17:00 Opleiding Mindful Coachen
zaterdag 16 juni 10:00-17:00 Healing opleiding Rotterdam
zaterdag 16 juni 11:00-15:00 Aurahealing- en reading
zaterdag 16 juni 16:00-23:00 Biodanza met Monique Sajet
zaterdag 16 juni 19.00-21.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 16 juni 19.00-21.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 16 juni 19.00-21.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 16 juni 19.00-21.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 16 juni 19:00-21:30 Martial arts - Open Class
zaterdag 16 juni 19:30-22:30 Ecstatic Dance (original)
zaterdag 16 juni 20.00-22.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 16 juni 20.00-22.30 Anders Avondje Uit
zondag 17 juni 09:30-16:30 Loopbaan: Wie ben ik, wat wil ik?
zondag 17 juni 10.00-19.00 Happy Spirit Days in Blaricum
zondag 17 juni 10:00-17:00 Reading Opleiding Rotterdam
zondag 17 juni 10:30-17:00 Warrior of the Dance - whole day
zondag 17 juni 13:30-17:00 (Coach)Opleiding Zijnsoriëntatie
maandag 18 juni 09:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
maandag 18 juni 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
maandag 18 juni 09:00-18:00 Cranio-sacraal therapie
maandag 18 juni 09:00-18:00 Alexander Techniek
maandag 18 juni 09:00-21:30 Jungiaanse Analytische Therapie
maandag 18 juni 09:15-22:15 Yoga - ontspanning - meditatie
maandag 18 juni 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
maandag 18 juni 18:00-19:00 Aldoende Pilates
dinsdag 19 juni 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 19 juni 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 19 juni 19:00-20:15 Meditatie
dinsdag 19 juni 19:15-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 19 juni 19:30-20:30 Hatha Yoga
dinsdag 19 juni 19:30-21:30 Luisteren naar je pen©
dinsdag 19 juni 19:30-21:30 Luisteren naar je pen©
dinsdag 19 juni 19:30-22:00 Mindful ouderschap
dinsdag 19 juni 19:30-22:15 Leven in je lijf
dinsdag 19 juni 20:00-22:00 Adem & Spieren in Balans
dinsdag 19 juni 20:30-20:45 Kashmiryoga
dinsdag 19 juni 20:45-21:45 Chakra Yoga
woensdag 20 juni 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 20 juni 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 20 juni 09:00-17:00 Provocatieve therapie
woensdag 20 juni 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 20 juni 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
woensdag 20 juni 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 20 juni 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
woensdag 20 juni 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
woensdag 20 juni 13:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 20 juni 13:45-14:45 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 20 juni 19:15-21:45 Mindfulness en Zelfcompassie
woensdag 20 juni 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 20 juni 19:30-22:00 Biodanza met Nathalia
woensdag 20 juni 19:30-22:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
woensdag 20 juni 20:45-21:45 Wudang Tai Chi
donderdag 21 juni 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
donderdag 21 juni 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 21 juni 10:00-11:45 Biodanza met Brenda
donderdag 21 juni 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 21 juni 19:15-21:30 Integrale Hatha Yoga
donderdag 21 juni 19:30-21:45 PURE DANCE | De Vijf Ritmes
donderdag 21 juni 19:30-22:15 Yoga - ontspanning - meditatie
donderdag 21 juni 19:45-22:00 Breng jezelf in kaart
vrijdag 22 juni 09:00-17:00 Provocatieve therapie
vrijdag 22 juni 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 22 juni 09:00-18:00 Acupunctuur (Japans & Shen focus)
vrijdag 22 juni 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 22 juni 09:30-12:15 Yoga - ontspanning - meditatie
vrijdag 22 juni 10:00-11:00 Qigong (meditation in motion)
vrijdag 22 juni 10:00-16:00 Masterclass Heal in One Day
vrijdag 22 juni 10:00-18:00 (Coach)Opleiding Zijnsoriëntatie
vrijdag 22 juni 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
vrijdag 22 juni 13:00-17:00 Chakrareading en coaching
vrijdag 22 juni 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
vrijdag 22 juni 16:00-23:30 Primal Deconditioning Intensive
vrijdag 22 juni 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
zaterdag 23 juni 07.00-23.30 Primal Deconditioning Intensive
zaterdag 23 juni 09:00-17:00 BODY DE-ARMOURING EN MEER
zaterdag 23 juni 10:00-16:00 8-weekse mindfulnesstraining (MBSR)
zaterdag 23 juni 10:00-17:00 Intuïtie & Persoonlijke kracht
zaterdag 23 juni 10:00-18:00 (Coach)Opleiding Zijnsoriëntatie
zaterdag 23 juni 10:30-17:00 Tantra
zaterdag 23 juni 11:00-15:00 Aurahealing- en reading
zondag 24 juni 07.00-23.30 Primal Deconditioning Intensive
zondag 24 juni 09.30-17.00 Moeiteloos leren leven, door Jan Bommerez
zondag 24 juni 10:00-17:00 Thaise yogamassage
zondag 24 juni 10:30-14:30 Mindfulness en Zelfcompassie
maandag 25 juni 07.00-23.30 Primal Deconditioning Intensive
maandag 25 juni 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
maandag 25 juni 09:00-18:00 Cranio-sacraal therapie
maandag 25 juni 09:00-18:00 Alexander Techniek
maandag 25 juni 09:00-21:30 Jungiaanse Analytische Therapie
maandag 25 juni 09:15-22:15 Yoga - ontspanning - meditatie
maandag 25 juni 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
maandag 25 juni 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 25 juni 19:30-21:30 (Coach)Opleiding Zijnsoriëntatie
maandag 25 juni 19:30-22:30 Female AbunDance
dinsdag 26 juni 07.00-23.30 Primal Deconditioning Intensive
dinsdag 26 juni 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 26 juni 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 26 juni 19:00-20:15 Meditatie
dinsdag 26 juni 19:15-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 26 juni 19:30-20:30 Hatha Yoga
dinsdag 26 juni 19:30-22:00 Mindful ouderschap
dinsdag 26 juni 19:30-22:15 Leven in je lijf
dinsdag 26 juni 20:30-20:45 Kashmiryoga
dinsdag 26 juni 20:45-21:45 Chakra Yoga
woensdag 27 juni 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 27 juni 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 27 juni 09:00-17:00 Provocatieve therapie
woensdag 27 juni 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 27 juni 09:00-18:00 Primal Deconditioning Intensive
woensdag 27 juni 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 27 juni 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
woensdag 27 juni 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
woensdag 27 juni 13:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 27 juni 13:45-14:45 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 27 juni 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 27 juni 19:30-22:00 Biodanza met Nathalia
woensdag 27 juni 19:30-22:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
woensdag 27 juni 20:00-22:15 Creatief schrijven
woensdag 27 juni 20:45-21:45 Wudang Tai Chi
donderdag 28 juni 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
donderdag 28 juni 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 28 juni 10:00-11:45 Biodanza met Brenda
donderdag 28 juni 17:00-22:00 Consult Reading & Healing
donderdag 28 juni 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 28 juni 19:15-21:30 Integrale Hatha Yoga
donderdag 28 juni 19:30-21:45 PURE DANCE | De Vijf Ritmes
donderdag 28 juni 19:30-22:15 Yoga - ontspanning - meditatie
vrijdag 29 juni 09:00-17:00 Provocatieve therapie
vrijdag 29 juni 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 29 juni 09:00-18:00 Acupunctuur (Japans & Shen focus)
vrijdag 29 juni 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 29 juni 09:30-12:15 Yoga - ontspanning - meditatie
vrijdag 29 juni 10.00-16.00 Verken je IK
vrijdag 29 juni 10:00-11:00 Qigong (meditation in motion)
vrijdag 29 juni 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
vrijdag 29 juni 13:00-17:00 Chakrareading en coaching
vrijdag 29 juni 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
vrijdag 29 juni 16:00-23:30 The Rebel
vrijdag 29 juni 19:30-21:30 Non-dualiteit avonden
vrijdag 29 juni 20:00-22:15 Moondance
vrijdag 29 juni 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
vrijdag 29 juni 20:15-22:15 Zingen voor je plezier in Djoj
zaterdag 30 juni 07.00-23.30 The Rebel
zaterdag 30 juni 09:00-16:00 Indiaanse Fluit dagworkshop
zaterdag 30 juni 09:30-18:30 Full Spectrum
zaterdag 30 juni 10:00-15:00 Mindfulness en relaties
zaterdag 30 juni 10:00-17:00 Reading Opleiding Rotterdam
zaterdag 30 juni 10:00-17:00 Non-dualiteit themadagen
zaterdag 30 juni 10:00-17:30 Johan Noorloos yoga opleidingen
zaterdag 30 juni 11:00-15:00 Aurahealing- en reading
zaterdag 30 juni 16:00-18:00 Opleiding Mindful Coachen
zaterdag 30 juni 19:30-22:00 Warrior of the Dance and Singing
zaterdag 30 juni 19:30-22:30 Ecstatic Dance (original)


De ontdekking van het ware zelf