Playful Abudance

Agenda september 2018

Weekweergave vorige maand volgende maand


Datum Tijd Activiteit
zaterdag 1 september 09.30-18.30 Full Spectrum
zaterdag 1 september 10:00-16:00 Fascia,The art of Self-Unwinding
zaterdag 1 september 11:00-15:30 Aurahealing- en reading
zaterdag 1 september 19:30-22:30 Ecstatic Dance (original)
zondag 2 september 09.30-18.30 Full Spectrum
maandag 3 september 09:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
maandag 3 september 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
maandag 3 september 09:00-18:00 Alexander Techniek
maandag 3 september 09:00-18:00 Cranio-sacraal therapie
maandag 3 september 09:15-22:15 Yoga - ontspanning - meditatie
maandag 3 september 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
maandag 3 september 18:00-19:00 Aldoende Pilates
dinsdag 4 september 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 4 september 19:00-20:15 Meditatie
dinsdag 4 september 19:00-20:30 Kundalini Yoga
dinsdag 4 september 19:00-22:00 Familie- en levensvragen opstelling
dinsdag 4 september 20:00-22.00 Intuïtie & Persoonlijke kracht
dinsdag 4 september 20:45-22:15 Kundalini Yoga
woensdag 5 september 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 5 september 09:00-17:00 Provocatieve therapie
woensdag 5 september 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 5 september 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
woensdag 5 september 10:00-11:30 Kundalini Yoga
woensdag 5 september 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
woensdag 5 september 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
woensdag 5 september 13:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 5 september 13:45-14:45 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 5 september 19.30-21.45 Non-dualiteit avonden
woensdag 5 september 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 5 september 19:30-22:15 Sjamanisme Basis cursus
donderdag 6 september 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
donderdag 6 september 09:00-19:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
donderdag 6 september 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
donderdag 6 september 10:15-11:45 Biodanza met Brenda
donderdag 6 september 13:00-18:00 Stop een Bloesem in je Genezing
donderdag 6 september 14:00-16:30 Een cursus in wonderen in praktijk
donderdag 6 september 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 6 september 19.45-21.45 Quantum Light Breathmeditatiecursus
donderdag 6 september 19:30-22:15 Yoga - ontspanning - meditatie
donderdag 6 september 19:45-21:45 Quantum Light Breathmeditatiecursus
vrijdag 7 september 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 7 september 09:00-17:00 Provocatieve therapie
vrijdag 7 september 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 7 september 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 7 september 09:30-12:15 Yoga - ontspanning - meditatie
vrijdag 7 september 10:00-11:00 Qigong (meditation in motion)
vrijdag 7 september 10:00-17:00 Familieopstellingen 2 x 2 dagen
vrijdag 7 september 10:00-17:30 Johan Noorloos yoga opleidingen
vrijdag 7 september 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
vrijdag 7 september 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
vrijdag 7 september 19.00-23.00 AUM
vrijdag 7 september 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
zaterdag 8 september 09:30-17:00 De Kunst van Kindercoaching
zaterdag 8 september 09:30-17:30 Playful Abundance
zaterdag 8 september 09:45-17:00 Mediumschap & Wetenschap
zaterdag 8 september 10.00-17.00 Familieopstellingen 2 x 2 dagen
zaterdag 8 september 10:00-15:00 Mindfulness en relaties
zaterdag 8 september 10:00-17:00 Reading Opleiding Rotterdam
zaterdag 8 september 10:00-17:30 Diamond Approach in het Nederlands
zaterdag 8 september 11:00-15:30 Aurahealing- en reading
zaterdag 8 september 16:00-18:00 Opleiding Mindful Coachen
zaterdag 8 september 20:00-22:30 Biodanza met Monique Sajet
zondag 9 september 09.30-17.00 De Kunst van Kindercoaching
zondag 9 september 10:00-16:30 Ontwikkel je intuïtieve vermogens
zondag 9 september 10:00-17:00 Reading Opleiding Rotterdam
zondag 9 september 10:00-17:30 Diamond Approach in het Nederlands
zondag 9 september 10:00-18:00 Driedaagse Clarity Workshop
maandag 10 september 09:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
maandag 10 september 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
maandag 10 september 09:00-18:00 Alexander Techniek
maandag 10 september 09:00-18:00 Cranio-sacraal therapie
maandag 10 september 09:15-22:15 Yoga - ontspanning - meditatie
maandag 10 september 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
maandag 10 september 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 10 september 19:30-21:30 Healing Tao Basis
maandag 10 september 19:30-21:30 Reis naar de rijkdom in je Zelf
maandag 10 september 19:30-21:45 8-weekse mindfulnesstraining (MBCT)
dinsdag 11 september 09:00-11:00 Healing Tao - Fusie I
dinsdag 11 september 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 11 september 17:00-22:00 Consult Reading & Healing
dinsdag 11 september 19:00-20:15 Meditatie
dinsdag 11 september 19:00-20:30 Kundalini Yoga
dinsdag 11 september 19:15-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 11 september 19:30-22:00 Workshop: Jouw gebruiksaanwijzing
dinsdag 11 september 19:30-22:00 Leven in je lijf
dinsdag 11 september 19:45-21:45 Kennismakingsles Healing Tao
dinsdag 11 september 20:00-22:00 Adem & Spieren in Balans (vrouwen)
dinsdag 11 september 20:45-22:15 Kundalini Yoga
woensdag 12 september 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 12 september 09:00-17:00 Provocatieve therapie
woensdag 12 september 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 12 september 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
woensdag 12 september 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 12 september 10:00-11:30 Kundalini Yoga
woensdag 12 september 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
woensdag 12 september 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
woensdag 12 september 13:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 12 september 13:45-14:45 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 12 september 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 12 september 19:30-22:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 13 september 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
donderdag 13 september 09:00-19:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
donderdag 13 september 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
donderdag 13 september 09:30-12:15 Yoga - ontspanning - meditatie
donderdag 13 september 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 13 september 10:15-11:45 Biodanza met Brenda
donderdag 13 september 13:00-18:00 Stop een Bloesem in je Genezing
donderdag 13 september 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 13 september 19.45-21.45 Quantum Light Breathmeditatiecursus
donderdag 13 september 19:30-21:45 Pure Dance
donderdag 13 september 19:30-22:15 Yoga - ontspanning - meditatie
donderdag 13 september 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen 3
donderdag 13 september 19:45-21:45 Quantum Light Breathmeditatiecursus
vrijdag 14 september 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 14 september 09:00-17:00 Provocatieve therapie
vrijdag 14 september 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 14 september 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 14 september 09:30-12:15 Yoga - ontspanning - meditatie
vrijdag 14 september 10:00-11:00 Qigong (meditation in motion)
vrijdag 14 september 10:00-17:00 Familieopstellingen 2 x 2 dagen
vrijdag 14 september 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
vrijdag 14 september 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
vrijdag 14 september 19:30-21:30 (Coach)Opleiding Zijnsoriëntatie
vrijdag 14 september 19:30-22:30 Tantrisch genieten
vrijdag 14 september 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
vrijdag 14 september 20:15-22:15 Zingen voor je plezier in Djoj
zaterdag 15 september 09:45-17:00 Mediumschap & Wetenschap
zaterdag 15 september 10.00-17.00 Intuïtie & Persoonlijke kracht
zaterdag 15 september 10:00-16:00 Fascia, The Next Level
zaterdag 15 september 10:00-17:00 Familieopstellingen 2 x 2 dagen
zaterdag 15 september 11:00-15:30 Aurahealing- en reading
zaterdag 15 september 14:30-22:30 Tantra Experience | Liefdeslessen
zaterdag 15 september 19.00-21.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 15 september 19.00-21.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 15 september 19.00-21.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 15 september 19:30-22:30 Ecstatic Dance (original)
zaterdag 15 september 20.00-22.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 15 september 20.00-22.30 Anders Avondje Uit
zondag 16 september 10:00-16:00 Fascia, The Next Level
zondag 16 september 10:00-17:00 Reading Opleiding Rotterdam
zondag 16 september 10:00-17:00 Speel je vrij!
zondag 16 september 13:30-17:00 (Coach)Opleiding Zijnsoriëntatie
maandag 17 september 09:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
maandag 17 september 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
maandag 17 september 09:00-18:00 Alexander Techniek
maandag 17 september 09:00-18:00 Cranio-sacraal therapie
maandag 17 september 09:15-22:15 Yoga - ontspanning - meditatie
maandag 17 september 11:00-19:00 Aurahealing- en reading
maandag 17 september 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 17 september 19:30-21:30 Healing Tao Basis
maandag 17 september 19:30-21:45 8-weekse mindfulnesstraining (MBCT)
dinsdag 18 september 09:00-11:00 Healing Tao - Fusie I
dinsdag 18 september 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 18 september 19:00-20:15 Meditatie
dinsdag 18 september 19:00-20:30 Kundalini Yoga
dinsdag 18 september 19:15-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 18 september 19:30-21:30 Luisteren naar je pen©
dinsdag 18 september 19:30-22:15 Leven in je lijf
dinsdag 18 september 19:45-21:45 Healing Tao Module A Verdieping
dinsdag 18 september 20:00-22:00 Adem & Spieren in Balans (vrouwen)
dinsdag 18 september 20:45-22:15 Kundalini Yoga
woensdag 19 september 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 19 september 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 19 september 09:00-17:00 Provocatieve therapie
woensdag 19 september 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
woensdag 19 september 09:15-11:30 Mindful parenting
woensdag 19 september 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 19 september 10:00-11:30 Kundalini Yoga
woensdag 19 september 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
woensdag 19 september 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
woensdag 19 september 13:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 19 september 13:45-14:45 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 19 september 14:45-14:45 Kinderen en jongeren mindfulness
woensdag 19 september 15:00-16:15 Kinderen en jongeren mindfulness
woensdag 19 september 16:00-22:00 Cranio Sacraal
woensdag 19 september 16:30-17:45 Kinderen en jongeren mindfulness
woensdag 19 september 19:00-22:00 Basiscursus Ontspanningsmassage
woensdag 19 september 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 19 september 19:30-22:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 20 september 09.30-17.00 De Kunst van Kindercoaching
donderdag 20 september 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
donderdag 20 september 09:00-19:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
donderdag 20 september 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
donderdag 20 september 09:30-12:15 Yoga - ontspanning - meditatie
donderdag 20 september 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 20 september 10:15-11:45 Biodanza met Brenda
donderdag 20 september 13:00-17:00 Workshop Opstellingen
donderdag 20 september 13:00-18:00 Stop een Bloesem in je Genezing
donderdag 20 september 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 20 september 19.45-21.45 Quantum Light Breathmeditatiecursus
donderdag 20 september 19:30-21:45 Pure Dance
donderdag 20 september 19:30-22:15 Yoga - ontspanning - meditatie
donderdag 20 september 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen 3
donderdag 20 september 19:45-21:45 Quantum Light Breathmeditatiecursus
donderdag 20 september 19:45-22:15 De bevrijdende kracht van je stem
vrijdag 21 september 09.30-17.00 De Kunst van Kindercoaching
vrijdag 21 september 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 21 september 09:00-17:00 Provocatieve therapie
vrijdag 21 september 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 21 september 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 21 september 09:30-12:15 Yoga - ontspanning - meditatie
vrijdag 21 september 10:00-11:00 Qigong (meditation in motion)
vrijdag 21 september 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
vrijdag 21 september 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
vrijdag 21 september 20:00-22:15 Moondance
vrijdag 21 september 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
zaterdag 22 september 09:00-18:00 Ayahuascaceremonie
zaterdag 22 september 09:30-16:00 Body de-armouring en meer
zaterdag 22 september 09:30-16:30 Stargate Transmissions of Light dag
zaterdag 22 september 10:00-13:00 Inwijdingen - The Universal Rites
zaterdag 22 september 10:30-17:00 Tantra
zaterdag 22 september 11:00-15:30 Aurahealing- en reading
zaterdag 22 september 11:00-17:30 Conceptual Feng Shui Professional
zaterdag 22 september 19:30-22:00 Warrior of the Dance and Singing
zaterdag 22 september 19:30-23:00 Tantra, bewust in contact
zaterdag 22 september 19:30-23:00 8-handenmassage
zaterdag 22 september 19:30-23:30 Tantric Dance Party
zondag 23 september 10:00-17:00 Opleiding Universeel Healer
zondag 23 september 10:00-17:00 Reading Opleiding Rotterdam
zondag 23 september 10:00-17:00 Tantra voor M/V-stellen
maandag 24 september 09:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
maandag 24 september 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
maandag 24 september 09:00-18:00 Alexander Techniek
maandag 24 september 09:00-18:00 Cranio-sacraal therapie
maandag 24 september 09:15-22:15 Yoga - ontspanning - meditatie
maandag 24 september 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
maandag 24 september 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 24 september 19:30-21:30 Healing Tao Basis
maandag 24 september 19:30-21:45 8-weekse mindfulnesstraining (MBCT)
dinsdag 25 september 09:00-11:00 Healing Tao - Fusie I
dinsdag 25 september 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 25 september 19:00-20:15 Meditatie
dinsdag 25 september 19:00-20:30 Kundalini Yoga
dinsdag 25 september 19:15-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 25 september 19:30-22:15 Leven in je lijf
dinsdag 25 september 19:45-21:45 Healing Tao Module A Verdieping
dinsdag 25 september 20:00-22:00 Adem & Spieren in Balans (vrouwen)
dinsdag 25 september 20:45-22:15 Kundalini Yoga
woensdag 26 september 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 26 september 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 26 september 09:00-17:00 Provocatieve therapie
woensdag 26 september 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
woensdag 26 september 09:15-11:30 Mindful parenting
woensdag 26 september 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 26 september 10:00-11:30 Kundalini Yoga
woensdag 26 september 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
woensdag 26 september 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
woensdag 26 september 13:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 26 september 13:45-14:45 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 26 september 14:45-14:45 Kinderen en jongeren mindfulness
woensdag 26 september 15:00-16:15 Kinderen en jongeren mindfulness
woensdag 26 september 16:30-17:45 Kinderen en jongeren mindfulness
woensdag 26 september 19:00-22:00 Basiscursus Ontspanningsmassage
woensdag 26 september 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 26 september 19:30-22:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
woensdag 26 september 20:00-22:15 Creatief schrijven
donderdag 27 september 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
donderdag 27 september 09:00-19:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
donderdag 27 september 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
donderdag 27 september 09:15-16:30 Geweldloze Communicatie
donderdag 27 september 09:30-12:15 Yoga - ontspanning - meditatie
donderdag 27 september 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 27 september 10:15-11:45 Biodanza met Brenda
donderdag 27 september 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 27 september 19:30-21:45 Pure Dance
donderdag 27 september 19:30-22:15 Yoga - ontspanning - meditatie
donderdag 27 september 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen 3
donderdag 27 september 19:45-22:15 De bevrijdende kracht van je stem
vrijdag 28 september 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 28 september 09:00-17:00 Provocatieve therapie
vrijdag 28 september 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 28 september 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 28 september 09:30-12:15 Yoga - ontspanning - meditatie
vrijdag 28 september 10:00-11:00 Qigong (meditation in motion)
vrijdag 28 september 10:00-18:00 Driedaagse Clarity Workshop
vrijdag 28 september 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
vrijdag 28 september 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
vrijdag 28 september 13:30-16:00 Lezing Vrouw zijn in het nu
vrijdag 28 september 14:30-17:00 De ontdekking van het ware zelf
vrijdag 28 september 19:30-21:30 Non-dualiteit avonden
vrijdag 28 september 19:30-21:30 VOL! Klanksessie ter ontspanning
vrijdag 28 september 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
vrijdag 28 september 20:15-22:15 Zingen voor je plezier in Djoj
zaterdag 29 september 09:30-17:00 Jin Shin Jyutsu Zelfhulp cursus
zaterdag 29 september 10:00-17:00 Healing opleiding Rotterdam
zaterdag 29 september 10:00-18:00 Driedaagse Clarity Workshop
zaterdag 29 september 11:00-15:30 Aurahealing- en reading
zaterdag 29 september 18:45-20:15 Klankhealing Concert
zaterdag 29 september 19:30-22:30 Ecstatic Dance (original)
zaterdag 29 september 21:00-22:30 Klankhealing Concert
zondag 30 september 09:30-17:00 Jin Shin Jyutsu Zelfhulp cursus
zondag 30 september 10:00-17:00 Je ruimte innemen
zondag 30 september 10:00-18:00 Driedaagse Clarity Workshop
zondag 30 september 13:00-17:00 Door Liefde geraakt


De ontdekking van het ware zelf