Adem & Spieren in Balans

Agenda december 2018

Weekweergave vorige maand volgende maand


Datum Tijd Activiteit
zaterdag 1 december 09:00-22:30 Noorse Sjamaan - Privésessies
zaterdag 1 december 10:00-17:00 Reading Opleiding Rotterdam
zaterdag 1 december 10:00-17:00 Voormoeders
zaterdag 1 december 10:00-17:00 Cursus Familiesystemen
zaterdag 1 december 11:00-15:30 Aurahealing- en reading
zaterdag 1 december 14:30-22:30 Tantra Experience | Liefdeslessen
zaterdag 1 december 18.00-23.00 AAU Single avonden
zaterdag 1 december 19:30-22:30 Ecstatic Dance (original)
zondag 2 december 09:00-22:30 Noorse Sjamaan - Privésessies
zondag 2 december 10:00-17:00 Cursus Familiesystemen
zondag 2 december 10:00-17:00 Thaise yogamassage
zondag 2 december 10:00-17:00 Reading Opleiding Rotterdam
maandag 3 december 09:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
maandag 3 december 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
maandag 3 december 09:15-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 3 december 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
maandag 3 december 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 3 december 19:30-21:30 Healing Tao Basis
maandag 3 december 20:00-21:30 Kum Nye Tibetaanse Yoga
dinsdag 4 december 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 4 december 19:00-20:15 Meditatie
dinsdag 4 december 19:00-20:30 Kundalini Yoga
dinsdag 4 december 19:15-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 4 december 20:00-22:00 Adem & Spieren in Balans - vrouwen
dinsdag 4 december 20:30-21:45 Kashmiryoga
dinsdag 4 december 20:45-22:15 Kundalini Yoga
woensdag 5 december 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 5 december 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 5 december 09:00-17:00 Provocatieve therapie
woensdag 5 december 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
woensdag 5 december 10:00-11:30 Kundalini Yoga
woensdag 5 december 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 5 december 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
woensdag 5 december 13:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 5 december 13:45-14:45 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 5 december 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 5 december 19:30-22:00 Biodanza met Nathalia
woensdag 5 december 19:30-22:15 Sjamanisme Basis cursus
woensdag 5 december 20:45-21:45 Tai Chi (mindfulness in motion)
donderdag 6 december 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
donderdag 6 december 09:00-19:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
donderdag 6 december 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
donderdag 6 december 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 6 december 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 6 december 10:15-11:45 Biodanza met Brenda
donderdag 6 december 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 6 december 14:00-16:30 Een cursus in wonderen in praktijk
donderdag 6 december 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 6 december 19:30-21:30 Meditation at the Beach
donderdag 6 december 19:30-21:45 Pure Dance
donderdag 6 december 19:30-22:00 Tantra
donderdag 6 december 19:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 6 december 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen 3
vrijdag 7 december 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 7 december 09:00-17:00 Provocatieve therapie
vrijdag 7 december 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 7 december 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 7 december 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 7 december 10:00-11:00 Qigong (meditation in motion)
vrijdag 7 december 10:00-17:00 Opleiding Mindful Coachen
vrijdag 7 december 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
vrijdag 7 december 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
vrijdag 7 december 19.00-23.00 AUM
vrijdag 7 december 19:30-22:15 Movement Performance Creation
vrijdag 7 december 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
zaterdag 8 december 10:00-17:00 Sjamanisme Basis cursus
zaterdag 8 december 11:00-15:30 Aurahealing- en reading
zaterdag 8 december 19:30-23:00 8-handenmassage
zaterdag 8 december 20:00-21:30 Healing sound experience
zaterdag 8 december 20:00-22:30 Biodanza met Monique Sajet
zondag 9 december 10:00-17:00 Sjamanisme Basis cursus
maandag 10 december 09:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
maandag 10 december 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
maandag 10 december 09:15-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 10 december 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
maandag 10 december 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 10 december 19:30-21:00 De Noodzaak tot Ontgiften
maandag 10 december 20:00-21:30 Kum Nye Tibetaanse Yoga
dinsdag 11 december 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 11 december 19:00-20:15 Meditatie
dinsdag 11 december 19:00-20:30 Kundalini Yoga
dinsdag 11 december 19:15-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 11 december 20:00-22:00 Adem & Spieren in Balans - vrouwen
dinsdag 11 december 20:00-22:30 Helderziend Waarneming Tresi Barros
dinsdag 11 december 20:30-21:45 Kashmiryoga
dinsdag 11 december 20:45-22:15 Kundalini Yoga
woensdag 12 december 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 12 december 09:00-17:00 Provocatieve therapie
woensdag 12 december 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 12 december 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
woensdag 12 december 10:00-11:30 Kundalini Yoga
woensdag 12 december 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 12 december 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
woensdag 12 december 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
woensdag 12 december 13:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 12 december 13:45-14:45 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 12 december 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 12 december 19:30-22:00 Biodanza met Nathalia
woensdag 12 december 19:30-22:00 Expression of the Art within You
woensdag 12 december 20:45-21:45 Tai Chi (mindfulness in motion)
donderdag 13 december 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
donderdag 13 december 09:00-19:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
donderdag 13 december 09:00-21:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
donderdag 13 december 09:15-16:30 Geweldloze Communicatie
donderdag 13 december 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 13 december 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 13 december 10:15-11:45 Biodanza met Brenda
donderdag 13 december 13:00-17:00 Workshop Opstellingen
donderdag 13 december 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 13 december 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 13 december 19:30-21:30 Meditation at the Beach
donderdag 13 december 19:30-21:45 Pure Dance
donderdag 13 december 19:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 14 december 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 14 december 09:00-17:00 Provocatieve therapie
vrijdag 14 december 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 14 december 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 14 december 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 14 december 10:00-11:00 Qigong (meditation in motion)
vrijdag 14 december 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
vrijdag 14 december 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
vrijdag 14 december 19.30-21.30 Klanksessie ter ontspanning
vrijdag 14 december 19:30-22:30 Tantrisch genieten
vrijdag 14 december 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
vrijdag 14 december 20:15-22:15 Zingen voor je plezier in Djoj
zaterdag 15 december 09:30-17:00 Cursus Klassieke Massage
zaterdag 15 december 09:30-17:30 Playful Abundance Tantra workshop
zaterdag 15 december 10:30-17:00 Tantra
zaterdag 15 december 11:00-15:30 Aurahealing- en reading
zaterdag 15 december 19:30-22:30 Ecstatic Dance (original)
zondag 16 december 10:00-17:00 Opleiding Universeel Healer
zondag 16 december 10:00-17:00 Opleiding voor Gelukscoach
maandag 17 december 09:00 Healing Tao & Chi Nei Tsang, orgaanmassage
maandag 17 december 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
maandag 17 december 09:15-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 17 december 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
maandag 17 december 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 17 december 20:00-21:30 Kum Nye Tibetaanse Yoga
dinsdag 18 december 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 18 december 19:00-20:15 Meditatie
dinsdag 18 december 19:00-20:30 Kundalini Yoga
dinsdag 18 december 19:15-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 18 december 19:30-21:30 Luisteren naar je pen©
dinsdag 18 december 20:00-22:00 Adem & Spieren in Balans - vrouwen
dinsdag 18 december 20:30-21:45 Kashmiryoga
dinsdag 18 december 20:45-22:15 Kundalini Yoga
woensdag 19 december 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 19 december 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 19 december 09:00-17:00 Provocatieve therapie
woensdag 19 december 10:00-11:30 Kundalini Yoga
woensdag 19 december 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 19 december 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
woensdag 19 december 13:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 19 december 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
woensdag 19 december 13:45-14:45 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 19 december 19:00-21:30 Avondcursus Zijnsoriëntatie
woensdag 19 december 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 19 december 19:30-22:00 Biodanza met Nathalia
woensdag 19 december 20:00-22:15 Creatief schrijven
woensdag 19 december 20:45-21:45 Tai Chi (mindfulness in motion)
donderdag 20 december 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
donderdag 20 december 09:00-19:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
donderdag 20 december 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 20 december 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 20 december 10:15-11:45 Biodanza met Brenda
donderdag 20 december 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 20 december 19:30-21:30 Meditation at the Beach
donderdag 20 december 19:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 21 december 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 21 december 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 21 december 09:00-17:00 Provocatieve therapie
vrijdag 21 december 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 21 december 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 21 december 10:00-11:00 Qigong (meditation in motion)
vrijdag 21 december 10:00-17:00 Opleiding Mindful Coachen
vrijdag 21 december 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
vrijdag 21 december 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
vrijdag 21 december 20:00-22:15 Moondance
vrijdag 21 december 20:00-22:30 Helderziend Waarneming Tresi Barros
vrijdag 21 december 20:15-22:15 Zingen voor je plezier in Djoj
zaterdag 22 december 10:00-13:00 Inwijdingen - The Universal Rites
zaterdag 22 december 11:00-15:30 Aurahealing- en reading
zaterdag 22 december 17.00-00.00 Kerstbiodanza
zaterdag 22 december 19:30-23:30 Tantric Dance Party
zondag 23 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
maandag 24 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
dinsdag 25 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
woensdag 26 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
donderdag 27 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
vrijdag 28 december 13:00-18:00 Talentcoaching - therapie
vrijdag 28 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
zaterdag 29 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
zondag 30 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
maandag 31 december 16.00-01.30 Oud & Nieuw Celebration
maandag 31 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
dinsdag 1 januari Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
woensdag 2 januari Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
donderdag 3 januari Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
vrijdag 4 januari Hele dag Gesloten: Kerstvakantie


Improvisatietheater