Geweldloze Communicatie Festival

Agenda januari 2019

Weekweergave vorige maand volgende maand


Datum Tijd Activiteit
zondag 23 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
maandag 24 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
dinsdag 25 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
woensdag 26 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
donderdag 27 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
vrijdag 28 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
zaterdag 29 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
zondag 30 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
maandag 31 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
dinsdag 1 januari Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
woensdag 2 januari Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
donderdag 3 januari Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
vrijdag 4 januari Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
zaterdag 5 januari 12.00-13.00 Opleiding Universeel Healer
zaterdag 5 januari 12.00-14.25 Pleiadisch Lichtwerk
zaterdag 5 januari 12.00-18.00 Open Dagen
zaterdag 5 januari 12:00 8-weekse mindfulnesstraining (MBCT)
zaterdag 5 januari 13.15-14.15 HI-WI drawing
zaterdag 5 januari 13.15-14.15 Leven in je lijf
zaterdag 5 januari 13.15-14.15 Reis naar de rijkdom in je Zelf
zaterdag 5 januari 14.30-15.30 Van druk naar geluk
zaterdag 5 januari 15.45-16.45 Tantrisch genieten
zaterdag 5 januari 15.45-16.45 Anders Waarnemen & Healing Basis
zaterdag 5 januari 15:00-15:45 Een volwassen man-vrouw relatie
zaterdag 5 januari 15:45-16.45 Non-dualiteit, serie van 4 avonden
zaterdag 5 januari 17.00-18:00 8-handenmassage
zaterdag 5 januari 17:00-17:45 Volwassen Mannelijkheid
zondag 6 januari 12.00-13.00 Opleiding Universeel Healer
zondag 6 januari 12.00-14.15 Pleiadisch Lichtwerk
zondag 6 januari 12.00-21.00 Open Dagen
zondag 6 januari 12:00 8-weekse mindfulnesstraining (MBCT)
zondag 6 januari 13.15-14.15 HI-WI drawing
zondag 6 januari 13.15-14.15 Reis naar de rijkdom in je Zelf
zondag 6 januari 14.30-15.30 Van druk naar geluk
zondag 6 januari 14:30-15:30 Hart, seks en liefde
zondag 6 januari 15.45-16.45 Non-dualiteit, serie van 4 avonden
zondag 6 januari 15.45-16.45 Tantrisch genieten
zondag 6 januari 15.45-16.45 Anders Waarnemen & Healing Basis
zondag 6 januari 15:00-18:00 Levensvragen- en familie opstelling
zondag 6 januari 17.00-18.00 8-handenmassage
zondag 6 januari 19.00-20.00 Leven in je lijf
maandag 7 januari 09:15-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 7 januari 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
maandag 7 januari 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 7 januari 20:00-21:30 Kum Nye Tibetaanse Yoga
dinsdag 8 januari 19:00-20:30 Kundalini Yoga
dinsdag 8 januari 19:30-22:00 Leven in je lijf
dinsdag 8 januari 20:00-22:00 Adem & Spieren in Balans - vrouwen
dinsdag 8 januari 20:45-22:15 Kundalini Yoga
woensdag 9 januari 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 9 januari 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
woensdag 9 januari 14:30-15:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 9 januari 15:30-16:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 9 januari 19:00-21:30 Avondcursus Zijnsoriëntatie
woensdag 9 januari 19:15-21:45 Mindfulness en Zelfcompassie
woensdag 9 januari 19:30-21:30 Vipassana meditatie 10x intro
woensdag 9 januari 19:30-22:15 Sjamanisme Basis cursus
donderdag 10 januari 09:00-19:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
donderdag 10 januari 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 10 januari 14:00-16:30 Een cursus in wonderen in praktijk
donderdag 10 januari 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 10 januari 19:30-22:00 Mindfulnesstraining MBSR IT
donderdag 10 januari 19:30-22:00 Tantra
donderdag 10 januari 19:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 10 januari 20:00-22:00 Intuïtie & Persoonlijke kracht
vrijdag 11 januari 09:00-12:30 De Noodzaak tot Ontgiften
vrijdag 11 januari 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 11 januari 09:15-15:30 Geweldloze Communicatie
vrijdag 11 januari 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 11 januari 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
vrijdag 11 januari 19:00-23:00 AUM
vrijdag 11 januari 19:30-22:30 Tantrisch genieten
vrijdag 11 januari 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
zaterdag 12 januari 09:00-22:30 Noorse Sjamaan - Privésessies
zaterdag 12 januari 11:00-15:30 Aurahealing- en reading
zaterdag 12 januari 19:15-23:00 Tantra-Tao-Mindfull
zaterdag 12 januari 20:00-22:30 Biodanza met Monique Sajet
zondag 13 januari 09:00-22:30 Noorse Sjamaan - Privésessies
zondag 13 januari 10:00-17:00 Opleiding voor Gelukscoach
maandag 14 januari 09:15-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 14 januari 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
maandag 14 januari 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 14 januari 19:00-22:30 Tantric Dance Verdiepingsgroep
maandag 14 januari 19:30-21:30 Mindfulness en Zelfcompassie
maandag 14 januari 19:30-21:45 8-weekse mindfulnesstraining (MBCT)
maandag 14 januari 20:00-21:30 Kum Nye Tibetaanse Yoga
dinsdag 15 januari 19:00-20:30 Kundalini Yoga
dinsdag 15 januari 19:30-22:15 Leven in je lijf
dinsdag 15 januari 20:00-22:00 Adem & Spieren in Balans - vrouwen
dinsdag 15 januari 20:45-22:15 Kundalini Yoga
woensdag 16 januari 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 16 januari 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
woensdag 16 januari 14:30-15:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 16 januari 15:30-16:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 16 januari 18:45-22:00 Levensvragen- en familie opstelling
woensdag 16 januari 19:30-21:30 Vipassana meditatie 10x intro
woensdag 16 januari 19:45-21:15 Stress te Lijf
donderdag 17 januari 09:00-19:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
donderdag 17 januari 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 17 januari 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 17 januari 19:30-22:00 Tantra
donderdag 17 januari 19:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 18 januari 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 18 januari 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 18 januari 10:00-17:00 Opleiding Mindful Coachen
vrijdag 18 januari 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
vrijdag 18 januari 14:30-18:00 De ontdekking van het ware zelf
vrijdag 18 januari 16.00-18.30 Bewust Ondernemers Netwerk Café Rotterdam
vrijdag 18 januari 19:30-21:30 (Coach)Opleiding Zijnsoriëntatie
vrijdag 18 januari 20:00-22:15 Moondance
vrijdag 18 januari 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
zaterdag 19 januari 11:00-15:30 Aurahealing- en reading
zaterdag 19 januari 14:30-22:30 Tantra Experience | Liefdeslessen
zaterdag 19 januari 19.00-21.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 19 januari 19.00-21.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 19 januari 19.00-21.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 19 januari 19:00-21:30 Anders Avondje Uit
zaterdag 19 januari 19:30-22:30 Ecstatic Dance (original)
zaterdag 19 januari 20.00-22.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 19 januari 20.00-22.30 Anders Avondje Uit
zondag 20 januari 09.30-18.00 Beleef je lijf - festival!
maandag 21 januari 09:15-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 21 januari 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
maandag 21 januari 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 21 januari 19:15-21:45 Mindfulness en Zelfcompassie
maandag 21 januari 19:30-21:30 Veerkracht na tegenslag
maandag 21 januari 19:30-21:30 Slaapapneu en de gevolgen
maandag 21 januari 19:30-21:45 8-weekse mindfulnesstraining (MBCT)
maandag 21 januari 20:00-21:30 Kum Nye Tibetaanse Yoga
dinsdag 22 januari 19:00-20:30 Kundalini Yoga
dinsdag 22 januari 19:30-22:00 Workshop: Jouw gebruiksaanwijzing
dinsdag 22 januari 19:30-22:15 Leven in je lijf
dinsdag 22 januari 20:00-22:00 Adem & Spieren in Balans - vrouwen
dinsdag 22 januari 20:45-22:15 Kundalini Yoga
woensdag 23 januari 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 23 januari 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
woensdag 23 januari 14:30-15:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 23 januari 15:30-16:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 23 januari 19:00-21:30 Avondcursus Zijnsoriëntatie
woensdag 23 januari 19:30-21:30 Vipassana meditatie 10x intro
woensdag 23 januari 19:30-22:15 Sjamanisme Basis cursus
woensdag 23 januari 19:45-21:15 Stress te Lijf
donderdag 24 januari 09:00-19:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
donderdag 24 januari 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 24 januari 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 24 januari 19:30-22:00 Bewust in Contact
donderdag 24 januari 19:30-22:00 Tantra
donderdag 24 januari 19:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 25 januari 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 25 januari 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 25 januari 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
vrijdag 25 januari 19:30-21:30 Klanksessie ter ontspanning
vrijdag 25 januari 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
zaterdag 26 januari 10.00-16.00 Fascia: anders dan anders!
zaterdag 26 januari 10:00-13:00 Inwijdingen - The Universal Rites
zaterdag 26 januari 11:00-15:30 Aurahealing- en reading
zaterdag 26 januari 12.00-22.00 Rode tantra voor stellen
zaterdag 26 januari 19:30-23:00 8-handenmassage
zondag 27 januari 10:00-17:00 Opleiding Universeel Healer
zondag 27 januari 10:00-17:00 Tantra voor M/V-stellen
zondag 27 januari 13:30-17:00 (Coach)Opleiding Zijnsoriëntatie
maandag 28 januari 09:15-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 28 januari 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
maandag 28 januari 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 28 januari 19:15-21:45 Mindfulness en Zelfcompassie
maandag 28 januari 19:30-21:30 Veerkracht na tegenslag
maandag 28 januari 19:30-21:45 8-weekse mindfulnesstraining (MBCT)
maandag 28 januari 19:45-22:15 De bevrijdende kracht van je stem
maandag 28 januari 20:00-21:30 Kum Nye Tibetaanse Yoga
dinsdag 29 januari 19:00-20:30 Kundalini Yoga
dinsdag 29 januari 20:00-22:00 Adem & Spieren in Balans - vrouwen
dinsdag 29 januari 20:45-22:15 Kundalini Yoga
woensdag 30 januari 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 30 januari 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 30 januari 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
woensdag 30 januari 14:30-15:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 30 januari 15:30-16:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 30 januari 19:30-21:30 Vipassana meditatie 10x intro
woensdag 30 januari 19:45-21:15 Stress te Lijf
woensdag 30 januari 20:00-22:15 Creatief schrijven
donderdag 31 januari 09:00-19:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
donderdag 31 januari 10:00-17:00 Karakterstructuren en Maskers 2 dgn
donderdag 31 januari 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 31 januari 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 31 januari 19:30-22:00 Bewust in Contact
donderdag 31 januari 19:30-22:00 Tantra
donderdag 31 januari 19:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht


Boeddha Festival 3 febr