DansKlank dagen

Agenda maart 2019

Weekweergave vorige maand volgende maand


Datum Tijd Activiteit
vrijdag 1 maart 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 1 maart 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 1 maart 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 1 maart 09:30-14:30 Massagetherapie
vrijdag 1 maart 10:00-16:45 Angst - Liefde en Relaties
vrijdag 1 maart 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
vrijdag 1 maart 18:45-22:00 Cacao Ceremonie & Voice Bath
vrijdag 1 maart 19:00-23:00 AUM
vrijdag 1 maart 19:30-22:30 Ecstatic Dance (original)
vrijdag 1 maart 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
zaterdag 2 maart 09:30-16:30 Stargate Transmissions of Light dag
zaterdag 2 maart 10.00-16.30 Aroma Lifestyle en Borstgezondheid
zaterdag 2 maart 10:00-17:00 Familiesystemen en opstellingen
zaterdag 2 maart 10:00-17:00 Van druk naar geluk
zaterdag 2 maart 11:00-15:30 Aurahealing- en reading
zondag 3 maart 10.00-17.00 Improvisatietheater
zondag 3 maart 14:00-16:30 Gezondheidspresentatie over Microcirculatie
maandag 4 maart 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 4 maart 09:00-18:00 Alexander Techniek
maandag 4 maart 09:00-18:00 Cranio-sacraal therapie
maandag 4 maart 09:15-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 4 maart 09:30-14:30 Massagetherapie
maandag 4 maart 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
maandag 4 maart 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 4 maart 19:15-21:45 Mindfulness en Zelfcompassie
maandag 4 maart 19:30-21:30 Veerkracht na tegenslag
maandag 4 maart 20:00-21:30 Kum Nye Tibetaanse Yoga
dinsdag 5 maart 19:00-20:15 Meditatie
dinsdag 5 maart 19:15-20:15 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 5 maart 19:30-22:15 Leven in je lijf
dinsdag 5 maart 19:45-21:45 Deep Healing Qi Gong
dinsdag 5 maart 20:30-21:45 Kashmiryoga
dinsdag 5 maart 20:30-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
woensdag 6 maart 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 6 maart 09:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 6 maart 09:30-12:00 8-weekse mindfulnesstraining (MBSR)
woensdag 6 maart 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 6 maart 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
woensdag 6 maart 14:30-15:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 6 maart 15:30-16:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 6 maart 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 6 maart 19:30-21:30 Vipassana meditatie 10x intro
woensdag 6 maart 19:30-22:00 8-weekse mindfulnesstraining (MBSR)
woensdag 6 maart 19:30-22:15 Biodanza met Nathalia
woensdag 6 maart 20:45-21:45 Tai Chi (mindfulness in motion)
donderdag 7 maart 09:00-19:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
donderdag 7 maart 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 7 maart 10:15-12:00 Biodanza met Brenda (do ochtend)
donderdag 7 maart 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 7 maart 14:00-16:30 Een cursus in wonderen in praktijk
donderdag 7 maart 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 7 maart 19.00-22.00 De weg van Dante
donderdag 7 maart 19:30-21:45 Pure Dance | De Vijf Ritmes
donderdag 7 maart 19:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 7 maart 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen 1/2/3
donderdag 7 maart 20:30-22:00 Tantra
vrijdag 8 maart 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 8 maart 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 8 maart 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 8 maart 09:30-14:30 Massagetherapie
vrijdag 8 maart 10:00-17:00 Opleiding Mindful Coachen
vrijdag 8 maart 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
vrijdag 8 maart 19:00-22:30 Feng Shui & Nine Star Ki
vrijdag 8 maart 19:30-21:30 Workshop - Mastering your own Life
vrijdag 8 maart 19:30-23:30 Cacao Ceremony & Sacred Dance
vrijdag 8 maart 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
vrijdag 8 maart 20:15-22:30 Zingen voor je plezier in Djoj
zaterdag 9 maart 09.30-17.00 Leren Loslaten, door door Jan Bommerez
zaterdag 9 maart 10:00-17:00 Je bent perfect zoals je bent
zaterdag 9 maart 10:00-17:00 De ontdekking van het ware zelf
zaterdag 9 maart 10:00-17:00 Healing opleiding Rotterdam
zaterdag 9 maart 11:00-15:30 Aurahealing- en reading
zaterdag 9 maart 19:30-23:30 Tantric Dance Party
zaterdag 9 maart 20:00-22:30 Biodanza met Monique Sajet
zondag 10 maart 09.30-17.00 Moeiteloos leren leven, door Jan Bommerez
zondag 10 maart 10:00-16:00 Stemexpressie
zondag 10 maart 10:00-17:00 Deep Space massagedag
zondag 10 maart 10:00-17:00 Je eigen wijze weg, deel 1
zondag 10 maart 10:00-17:00 Tantra voor M/V-stellen
zondag 10 maart 10:00-17:00 Opleiding voor Gelukscoach
maandag 11 maart 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 11 maart 09:00-18:00 Alexander Techniek
maandag 11 maart 09:00-18:00 Cranio-sacraal therapie
maandag 11 maart 09:15-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 11 maart 09:30-14:30 Massagetherapie
maandag 11 maart 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
maandag 11 maart 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 11 maart 19:15-21:45 Mindfulness en Zelfcompassie
maandag 11 maart 20:00-21:30 Kum Nye Tibetaanse Yoga
dinsdag 12 maart 19:00-20:15 Meditatie
dinsdag 12 maart 19:15-20:15 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 12 maart 19:30-22:15 Leven in je lijf
dinsdag 12 maart 19:45-21:45 Deep Healing Qi Gong
dinsdag 12 maart 20:30-21:45 Kashmiryoga
dinsdag 12 maart 20:30-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
woensdag 13 maart 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 13 maart 09:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 13 maart 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 13 maart 10:00-16:00 Anders Waarnemen & Healing Verdieping
woensdag 13 maart 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
woensdag 13 maart 14:30-15:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 13 maart 15:30-16:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 13 maart 19:30-21:30 Vipassana meditatie 10x intro
woensdag 13 maart 19:30-22:15 Biodanza met Nathalia
woensdag 13 maart 19:30-22:15 Sjamanisme Basis cursus
donderdag 14 maart 09:00-19:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
donderdag 14 maart 09:15-16:30 Geweldloze Communicatie
donderdag 14 maart 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 14 maart 10:15-12:00 Biodanza met Brenda (do ochtend)
donderdag 14 maart 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 14 maart 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 14 maart 19.00-22.00 De weg van Dante
donderdag 14 maart 19:30-21:45 Pure Dance | De Vijf Ritmes
donderdag 14 maart 19:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 14 maart 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen 1/2/3
donderdag 14 maart 20:00-22:00 SatsangCafé
donderdag 14 maart 20:30-22:00 Tantra
vrijdag 15 maart 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 15 maart 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 15 maart 09:15-16:30 Geweldloze Communicatie
vrijdag 15 maart 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 15 maart 09:30-14:30 Massagetherapie
vrijdag 15 maart 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
vrijdag 15 maart 19.30-22.00 Expression of the Art within You
vrijdag 15 maart 19:30-22:30 Tantrisch genieten
vrijdag 15 maart 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
zaterdag 16 maart 10:00-12:00 Spring Mini Retreat
zaterdag 16 maart 10:00-16:00 Anders Waarnemen & Healing Basis
zaterdag 16 maart 10:00-17:00 Liefdevol naar jezelf en anderen
zaterdag 16 maart 10:00-17:00 Intuïtie & Persoonlijke kracht
zaterdag 16 maart 10:00-17:00 NLP Practitioner opleiding
zaterdag 16 maart 10:30-17:00 Tantra
zaterdag 16 maart 11:00-15:30 Aurahealing- en reading
zaterdag 16 maart 12:00-13:00 Spring Mini Retreat
zaterdag 16 maart 13:00-14:00 Spring Mini Retreat
zaterdag 16 maart 14:00-16:00 Spring Mini Retreat
zaterdag 16 maart 16:00-17:00 Spring Mini Retreat
zaterdag 16 maart 19.00-21.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 16 maart 19.00-23.00 Anders Avondje Uit
zaterdag 16 maart 19:00-21:30 Loopbaantraject vanuit jouw verhaal
zaterdag 16 maart 19:00-21:30 Anders Avondje Uit
zaterdag 16 maart 19:30-22:30 Ecstatic Dance (original)
zaterdag 16 maart 20.00-21.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 16 maart 20.00-22.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 16 maart 20.00-22.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 16 maart 20:00-22:00 Een volwassen man-vrouw relatie
zondag 17 maart 10:00-13:30 Mindfulness en Zelfcompassie
zondag 17 maart 10:00-17:00 Je eigen wijze weg, deel 1
zondag 17 maart 10:00-17:00 NLP Practitioner opleiding
zondag 17 maart 11:00-17:00 Biodanza-Tantra dagworkshop
zondag 17 maart 13:30-17:00 (Coach)Opleiding Zijnsoriëntatie
maandag 18 maart 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 18 maart 09:00-18:00 Cranio-sacraal therapie
maandag 18 maart 09:00-18:00 Alexander Techniek
maandag 18 maart 09:15-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 18 maart 09:30-14:30 Massagetherapie
maandag 18 maart 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
maandag 18 maart 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 18 maart 19:30-21:30 Veerkracht na tegenslag
maandag 18 maart 19:30-21:30 8wkse mindfulnesstraining MBSR/MBCT
maandag 18 maart 20:00-21:30 Kum Nye Tibetaanse Yoga
dinsdag 19 maart 19:00-20:15 Meditatie
dinsdag 19 maart 19:15-20:15 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 19 maart 19:45-21:45 Deep Healing Qi Gong
dinsdag 19 maart 20:30-21:45 Kashmiryoga
dinsdag 19 maart 20:30-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
woensdag 20 maart 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 20 maart 09:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 20 maart 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 20 maart 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
woensdag 20 maart 14:30-15:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 20 maart 15:30-16:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 20 maart 19:30-21:30 Vipassana meditatie 10x intro
woensdag 20 maart 19:30-22:15 Sjamanisme Basis cursus
woensdag 20 maart 19:30-22:15 Biodanza met Nathalia
donderdag 21 maart 09:00-19:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
donderdag 21 maart 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 21 maart 10:15-12:00 Biodanza met Brenda (do ochtend)
donderdag 21 maart 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 21 maart 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 21 maart 19.00-21.00 De weg van Dante
donderdag 21 maart 19:30-21:45 Pure Dance | De Vijf Ritmes
donderdag 21 maart 19:30-22:00 Verbinden met de Bron
donderdag 21 maart 19:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 21 maart 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen 1/2/3
donderdag 21 maart 20:00-22:00 Maanvieringen
donderdag 21 maart 20:30-22:00 Tantra
vrijdag 22 maart 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 22 maart 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 22 maart 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 22 maart 09:30-14:30 Massagetherapie
vrijdag 22 maart 10:00-16:45 Angst - Liefde en Relaties
vrijdag 22 maart 10:00-17:00 Dao van de Vrouw
vrijdag 22 maart 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
vrijdag 22 maart 13:30-17:30 Reis naar de rijkdom in je Zelf
vrijdag 22 maart 16.00-18.30 Bewust Ondernemers Netwerk Café Rotterdam
vrijdag 22 maart 19:00-22:30 Feng Shui & Nine Star Ki
vrijdag 22 maart 19:30-22:30 De Magische lente viering Ostara
vrijdag 22 maart 20:00-21:15 Moondance
vrijdag 22 maart 20:00-21:30 Healing & Klank concerten
vrijdag 22 maart 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
vrijdag 22 maart 20:15-22:30 Zingen voor je plezier in Djoj
zaterdag 23 maart 09:30-16:30 Body De-Armouring
zaterdag 23 maart 11:00-15:30 Aurahealing- en reading
zaterdag 23 maart 12:30-22:00 Biodanza festival, een feest van verbinding
zaterdag 23 maart 19:30-23:00 8-handenmassage
zondag 24 maart 10:00-17:00 Opleiding Universeel Healer
zondag 24 maart 10:00-17:00 Tantra voor M/V-stellen
zondag 24 maart 15:00-16:30 Klankhealingconcert
maandag 25 maart 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 25 maart 09:00-18:00 Cranio-sacraal therapie
maandag 25 maart 09:00-18:00 Alexander Techniek
maandag 25 maart 09:15-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 25 maart 09:30-14:30 Massagetherapie
maandag 25 maart 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
maandag 25 maart 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 25 maart 19:15-21:45 Mindfulness en Zelfcompassie
maandag 25 maart 19:30-21:30 8wkse mindfulnesstraining MBSR/MBCT
maandag 25 maart 20:00-21:30 Kum Nye Tibetaanse Yoga
dinsdag 26 maart 19:00-20:15 Meditatie
dinsdag 26 maart 19:15-20:15 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 26 maart 19:30-22:15 Leven in je lijf
dinsdag 26 maart 20:30-21:45 Kashmiryoga
dinsdag 26 maart 20:30-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
woensdag 27 maart 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 27 maart 09:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 27 maart 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 27 maart 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
woensdag 27 maart 14:30-15:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 27 maart 15:30-16:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 27 maart 18:45-22:00 Levensvragen- en familie opstelling
woensdag 27 maart 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 27 maart 19:30-22:15 Biodanza met Nathalia
woensdag 27 maart 20:00-22:00 Quantum Light Breath cursus
woensdag 27 maart 20:00-22:15 Creatief schrijven
woensdag 27 maart 20:45-21:45 Tai Chi (mindfulness in motion)
donderdag 28 maart 09:00-19:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
donderdag 28 maart 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 28 maart 10:15-12:00 Biodanza met Brenda (do ochtend)
donderdag 28 maart 13:00-17:00 Workshop Opstellingen
donderdag 28 maart 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 28 maart 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 28 maart 19.00-21.00 De weg van Dante
donderdag 28 maart 19:30-21:45 Pure Dance | De Vijf Ritmes
donderdag 28 maart 19:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 28 maart 20:00-22:30 Helderziend Waarneming Tresi Barros
donderdag 28 maart 20:30-22:00 Tantra
vrijdag 29 maart 09.30-17.00 VOL! Leren Loslaten, door door Jan Bommerez
vrijdag 29 maart 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 29 maart 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 29 maart 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 29 maart 09:30-14:30 Massagetherapie
vrijdag 29 maart 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
vrijdag 29 maart 19:00-22:30 Feng Shui & Nine Star Ki
vrijdag 29 maart 19:30-21:30 Non-dualiteit avonden
vrijdag 29 maart 19:30-21:30 VOL! Klanksessie ter ontspanning
vrijdag 29 maart 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
vrijdag 29 maart 20:15-22:30 Zingen voor je plezier in Djoj
zaterdag 30 maart 09.30-17.00 Jin Shin Jyutsu Zelfhulp cursus
zaterdag 30 maart 09:30-17:30 Basiscursus Ontspanningsmassage
zaterdag 30 maart 10.00-16.00 VOL! Fascia: anders dan anders!
zaterdag 30 maart 10:00-17:00 Bodyfullness
zaterdag 30 maart 10:00-17:00 NLP Practitioner opleiding
zaterdag 30 maart 11:00-15:30 Aurahealing- en reading
zaterdag 30 maart 14:30-22:30 Tantra Experience | Liefdeslessen
zaterdag 30 maart 19:30-22:30 Ecstatic Dance (original)
zondag 31 maart 10:00-17:00 Je eigen wijze weg, deel 1
zondag 31 maart 10:00-17:00 NLP Practitioner opleiding
zondag 31 maart 10:00-18:00 (Coach)Opleiding Zijnsoriëntatie
zondag 31 maart 11:00-18:00 Biodanza dansdag


One Tribe Biodanza zomeravonden