Cursus Ontspanningsmassage

Agenda juni 2019

Weekweergave
vorige maand
volgende maand


Datum Tijd Activiteit
dinsdag 18 juni 13:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
dinsdag 18 juni 19:00-20:15 Zijn-meditatie
dinsdag 18 juni 19:00-20:30 Kundalini Yoga
dinsdag 18 juni 19:15-20:15 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 18 juni 19:30-22:15 Leven in je lijf
dinsdag 18 juni 20:30-21:45 Natuurlijk Zijn met mindful yoga
dinsdag 18 juni 20:30-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 18 juni 20:45-22:15 Kundalini Yoga
woensdag 19 juni 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 19 juni 09:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 19 juni 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 19 juni 10:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
woensdag 19 juni 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
woensdag 19 juni 14:30-15:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 19 juni 15:00-16:15 8 weekse mindfulnesstraining (MBSR)
woensdag 19 juni 15:30-16:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 19 juni 16:30-17:45 8 weekse mindfulnesstraining (MBSR)
woensdag 19 juni 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 19 juni 19:30-22:15 Biodanza met Nathalia
woensdag 19 juni 20:45-21:45 Tai Chi (mindfulness in motion)
donderdag 20 juni 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 20 juni 10:15-12:00 Biodanza met Brenda (do ochtend)
donderdag 20 juni 13:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
donderdag 20 juni 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 20 juni 19.30-21.00 Activiteiten Centrum de Quest Zomer 2019
donderdag 20 juni 19:00-22:00 Masterclass Samenwerken 20 juni
donderdag 20 juni 19:30-21:00 Lezing: Fascia, The Misising Link
donderdag 20 juni 19:30-21:45 Pure Dance | De Vijf Ritmes
donderdag 20 juni 19:30-22:00 Trance dans
donderdag 20 juni 19:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 21 juni 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 21 juni 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 21 juni 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 21 juni 09:30-14:30 Massagetherapie
vrijdag 21 juni 10:00-17:00 Karakterstructuren en Maskers 2 dgn
vrijdag 21 juni 11:00-18:00 Biodanza dag met Brenda
vrijdag 21 juni 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
vrijdag 21 juni 16:00-23:30 Primal Deconditioning Intensive
vrijdag 21 juni 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
zaterdag 22 juni 07:00-23:30 Primal Deconditioning Intensive
zaterdag 22 juni 10.00-16.00 Fascia: anders dan anders!
zaterdag 22 juni 10:00-17:00 Karakterstructuren en Maskers 2 dgn
zaterdag 22 juni 10:30-17:00 Tantra
zaterdag 22 juni 11:00-15:30 Aurahealing- en reading
zaterdag 22 juni 19:30-23:00 8-handenmassage
zaterdag 22 juni 19:30-23:30 Barefeet on the Beat in DJOJ!
zondag 23 juni 07:00-23:30 Primal Deconditioning Intensive
zondag 23 juni 10:00-17:00 Opleiding Universeel Healer
maandag 24 juni 07:00-23:30 Primal Deconditioning Intensive
maandag 24 juni 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 24 juni 09:00-18:00 Cranio-sacraal therapie
maandag 24 juni 09:00-18:00 Alexander Techniek
maandag 24 juni 09:15-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 24 juni 09:30-14:30 Massagetherapie
maandag 24 juni 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
maandag 24 juni 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 24 juni 19:45-22:15 Stemavonden
maandag 24 juni 20:00-21:30 Kum Nye Tibetaanse Yoga
dinsdag 25 juni 07:00-23:30 Primal Deconditioning Intensive
dinsdag 25 juni 13:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
dinsdag 25 juni 19:00-20:15 Zijn-meditatie
dinsdag 25 juni 19:00-20:30 Kundalini Yoga
dinsdag 25 juni 19:15-20:15 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 25 juni 19:30-22:15 Ritual Dance Theater Creation
dinsdag 25 juni 20:30-21:45 Natuurlijk Zijn met mindful yoga
dinsdag 25 juni 20:30-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 25 juni 20:45-22:15 Kundalini Yoga
woensdag 26 juni 07:00-23:30 Primal Deconditioning Intensive
woensdag 26 juni 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 26 juni 09:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 26 juni 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 26 juni 10:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
woensdag 26 juni 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
woensdag 26 juni 14:30-15:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 26 juni 15:00-16:15 8 weekse mindfulnesstraining (MBSR)
woensdag 26 juni 15:30-16:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 26 juni 16:30-17:45 8 weekse mindfulnesstraining (MBSR)
woensdag 26 juni 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 26 juni 19:30-22:15 Biodanza met Nathalia
woensdag 26 juni 20:00-22:15 Creatief schrijven
woensdag 26 juni 20:45-21:45 Tai Chi (mindfulness in motion)
donderdag 27 juni 07:00-23:30 Primal Deconditioning Intensive
donderdag 27 juni 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 27 juni 10:15-12:00 Biodanza met Brenda (do ochtend)
donderdag 27 juni 13:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
donderdag 27 juni 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 27 juni 19.30-21.45 Pure Dance | De Vijf Ritmes
donderdag 27 juni 19:30-21:45 Pure Dance | De Vijf Ritmes
donderdag 27 juni 19:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 28 juni 07.00-17:00 Primal Deconditioning Intensive
vrijdag 28 juni 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 28 juni 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 28 juni 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 28 juni 09:30-14:30 Massagetherapie
vrijdag 28 juni 10:00-17:00 Familiesystemen en opstellingen
vrijdag 28 juni 11:00-19:30 Aurahealing- en reading
vrijdag 28 juni 19:30-21:30 Non-dualiteit avonden
vrijdag 28 juni 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
vrijdag 28 juni 20:15-22:30 Zingen voor je plezier in Djoj
zaterdag 29 juni 11:00-15:30 Aurahealing- en reading
zaterdag 29 juni 12:30-15:30 Zelfliefde en Authentiek zijn
zaterdag 29 juni 14:30-22:30 Tantra Experience | Liefdeslessen
zaterdag 29 juni 18:45-20:15 Klankhealing (lig)Concert
zaterdag 29 juni 19:30-22:30 Ecstatic Dance (original)
zaterdag 29 juni 21:00-22:30 Klankhealing (lig)Concert
zondag 30 juni 13:00-17:00 Tantric Dance Kundalini Masterclass
zondag 30 juni 16:00-23:30 The Rebel


Kidsstatic