Open Dagen op 31 augustus & 1 september

Agenda september 2019

Weekweergave vorige maand volgende maand


Datum Tijd Activiteit
zondag 1 september 12.00-13.00 Authentic Relating & Circling
zondag 1 september 12.00-13.00 Shamanic Yoga Journey
zondag 1 september 12.00-21.00 Open Dagen
zondag 1 september 12:00-13:00 ONE TRIBE Biodanza Zomeravonden
zondag 1 september 12:00-15:30 Aura en chakra -healing en -reading
zondag 1 september 12:00-21:00 2 x 2 daagse workshop Liefde 2.0
zondag 1 september 13.15-14.15 Shamanic Yoga Journey
zondag 1 september 13.15-14.15 Persoonlijke of groepshealingsessie
zondag 1 september 13:15-14:15 Moeiteloos Succes
zondag 1 september 13:15-14:15 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
zondag 1 september 14.30-15.30 Introductie Wijsheid Hopi Indianen
zondag 1 september 14.30-15.30 Reading & Healing Basis
zondag 1 september 14:30-15:30 Biodanza met Cees
zondag 1 september 14:30-15:30 Karakterstructuren & fam. systemen
zondag 1 september 14:30-15:30 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
zondag 1 september 15.45-16.45 Terug naar je kern
zondag 1 september 15:45-16:45 For the love of your body
zondag 1 september 15:45-16:45 Levensvragen- en familie opstelling
zondag 1 september 15:45-16:45 Mindfulness in Communicatie
zondag 1 september 17.00-18.00 De Relatiegezondcoach
zondag 1 september 17:00-18:00 Interactieve Zelfresonantie methode, opstelling van het verlangen
zondag 1 september 17:00-18:00 Biodanza met Monique Sajet
zondag 1 september 17:00-18:00 Mindfulness in Communicatie
zondag 1 september 19:00-20:00 Je eigen wijze weg deel 1 en 2
zondag 1 september 19:00-20:00 In verbinding met jeZelf en healing
zondag 1 september 19:00-20:00 Levensvragen- en familie opstelling
zondag 1 september 19:00-20:00 Adem & Energie in Balans
maandag 2 september 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 2 september 09:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 2 september 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
maandag 2 september 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 2 september 19.30-21.30 Healing Tao Basis - Module A
dinsdag 3 september 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 3 september 13:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
dinsdag 3 september 16:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
dinsdag 3 september 19:00-20:00 Kundalini Yoga
dinsdag 3 september 19:00-20:15 Zijn-meditatie
dinsdag 3 september 19:15-20:15 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 3 september 20:15-21:45 Kundalini Yoga
dinsdag 3 september 20:30-21:45 Natuurlijk Zijn met mindful yoga
dinsdag 3 september 20:30-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
woensdag 4 september 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 4 september 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 4 september 09:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 4 september 10:00-11:30 Kundalini Yoga
woensdag 4 september 10:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
woensdag 4 september 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
woensdag 4 september 14:30-15:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 4 september 15:30-16:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 4 september 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 4 september 20:45-21:45 Tai Chi (mindfulness in motion)
donderdag 5 september 09:15-16:30 Geweldloze Communicatie
donderdag 5 september 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 5 september 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 5 september 13:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
donderdag 5 september 16:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
donderdag 5 september 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 5 september 19:00-21:45 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 5 september 19:00-22:00 Feng Shui & Nine Star Ki
vrijdag 6 september 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 6 september 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 6 september 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 6 september 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 6 september 10:00-12:00 Mindfulness en Zelfcompassie
vrijdag 6 september 19.00-22.00 Balans in je leven met Ayuryoga
vrijdag 6 september 19.30-23.00 AUM
vrijdag 6 september 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
vrijdag 6 september 20:15-22:30 Zingen voor je plezier in Djoj
zaterdag 7 september 10:00-17:00 Tantric Dance Weekend
zaterdag 7 september 10:00-17:00 Mindfulness in Communicatie
zaterdag 7 september 14:30-22:30 Tantra Experience | Liefdeslessen
zaterdag 7 september 19:30-22:30 Ecstatic Dance (original)
zaterdag 7 september 20:00-22:30 Biodanza met Monique Sajet
zondag 8 september 09:30-16:30 Moeiteloos Succes
maandag 9 september 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 9 september 09:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 9 september 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
maandag 9 september 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 9 september 19:30-21:30 Healing Tao Basis - Module A
maandag 9 september 19:30-22:15 Ritual Dance Theater Creation
maandag 9 september 19:45-22:15 Biodanza met Cees
dinsdag 10 september 09:00-11:00 Compassie training
dinsdag 10 september 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 10 september 09:30-17:00 Geweldloze Communicatie
dinsdag 10 september 13:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
dinsdag 10 september 16:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
dinsdag 10 september 19:00-20:00 Kundalini Yoga
dinsdag 10 september 19:00-20:15 Zijn-meditatie
dinsdag 10 september 19:15-20:15 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 10 september 19:30-22:15 Leven in je lijf
dinsdag 10 september 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen 1
dinsdag 10 september 20:00-22:00 Intuïtie & Persoonlijke kracht
dinsdag 10 september 20:30-21:45 Natuurlijk Zijn met mindful yoga
dinsdag 10 september 20:30-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
woensdag 11 september 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 11 september 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 11 september 09:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 11 september 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 11 september 10:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
woensdag 11 september 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
woensdag 11 september 14:30-15:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 11 september 15:30-16:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 11 september 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 11 september 20:45-21:45 Tai Chi (mindfulness in motion)
donderdag 12 september 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 12 september 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 12 september 13:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
donderdag 12 september 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 12 september 19.30-21.45 Pure Dance | De Vijf Ritmes
donderdag 12 september 19:00-21:45 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 12 september 19:00-22:00 Feng Shui & Nine Star Ki
donderdag 12 september 19:30-21:45 Pure Dance | De Vijf Ritmes
donderdag 12 september 19:45-21:45 Lesser Kan & Li
vrijdag 13 september 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 13 september 09:00-13:00 Persoonlijke of groepshealingsessie
vrijdag 13 september 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 13 september 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 13 september 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 13 september 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
vrijdag 13 september 19:30-22:30 Tantrisch genieten
vrijdag 13 september 20.00-22.15 Moondance
vrijdag 13 september 20:00-21:30 Tsa Lung & Krijgersklanken
vrijdag 13 september 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
zaterdag 14 september 09:45-17:00 Authentic Relating & Circling
zaterdag 14 september 10:00-17:00 Tsa Lung & Krijgersklanken
zaterdag 14 september 10:00-23:45 Thank God It's Yoga festival 2019
zaterdag 14 september 11:30-15:30 Aura en chakra -healing en -reading
zaterdag 14 september 18:45-20:15 Klankhealing (lig)Concert
zaterdag 14 september 19:15-22:45 Conscious Love Xperience *Nieuw*
zaterdag 14 september 21:00-22:30 Klankhealing (lig)Concert
zondag 15 september 09:45-17:00 Authentic Relating & Circling
zondag 15 september 10:00-16:00 Tsa Lung & Krijgersklanken
zondag 15 september 10:00-16:30 Munay-een weg naar vergeving
zondag 15 september 10:00-23:00 Thank God It's Yoga festival 2019
zondag 15 september 11:30-16:30 doTERRA Livestyle Event
maandag 16 september 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 16 september 09:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 16 september 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
maandag 16 september 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 16 september 19:30-21:30 Body De-Armouring
maandag 16 september 19:30-21:30 Healing Tao Basis - Module A
maandag 16 september 19:30-22:15 Ritual Dance Theater Creation
maandag 16 september 19:45-22:15 Biodanza met Cees
dinsdag 17 september 09:00-11:00 Compassie training
dinsdag 17 september 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 17 september 10:00-17:00 Reading Opleiding Rotterdam
dinsdag 17 september 13:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
dinsdag 17 september 19:00-20:00 Kundalini Yoga
dinsdag 17 september 19:00-20:15 Zijn-meditatie
dinsdag 17 september 19:15-20:15 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 17 september 19:30-22:00 Vrij en Blij
dinsdag 17 september 19:30-22:15 Leven in je lijf
dinsdag 17 september 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen 1
dinsdag 17 september 20:30-21:45 Natuurlijk Zijn met mindful yoga
dinsdag 17 september 20:30-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
woensdag 18 september 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 18 september 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 18 september 09:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 18 september 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 18 september 10:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
woensdag 18 september 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
woensdag 18 september 14:30-15:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 18 september 15:30-16:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 18 september 19:15-21:30 Non-dualiteit, serie van 4 avonden
woensdag 18 september 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 18 september 20:00-22:00 Adem & Energie in Balans
woensdag 18 september 20:45-21:45 Tai Chi (mindfulness in motion)
donderdag 19 september 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 19 september 13:00-17:00 Workshop Opstellingen
donderdag 19 september 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 19 september 13:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
donderdag 19 september 16:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
donderdag 19 september 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 19 september 18:45-22:00 Levensvragen- en familie opstelling
donderdag 19 september 19.30-22.00 Expression of the Art within You
donderdag 19 september 19:00-21:45 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 19 september 19:00-22:00 Feng Shui & Nine Star Ki
donderdag 19 september 19:15-22:30 8-handenmassage voor vrouwen
donderdag 19 september 19:30-21:45 Pure Dance | De Vijf Ritmes
donderdag 19 september 19:45-21:45 Lesser Kan & Li
vrijdag 20 september 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 20 september 09:00-13:00 Persoonlijke of groepshealingsessie
vrijdag 20 september 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 20 september 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 20 september 09:30-12:00 Terug naar je kern
vrijdag 20 september 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 20 september 10:00-12:30 Mindfulness en Zelfcompassie
vrijdag 20 september 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
vrijdag 20 september 13:00-16:45 Tao Vrouwencirkel
vrijdag 20 september 20:00-21:30 Healing & Klank concerten
vrijdag 20 september 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
vrijdag 20 september 20:15-22:30 Zingen voor je plezier in Djoj
zaterdag 21 september 10.00-16.00 Fascia: anders dan anders!
zaterdag 21 september 10:00-17:00 Non duaal Zelf leiderschap
zaterdag 21 september 10:00-17:00 Intuïtie & Persoonlijke kracht
zaterdag 21 september 10:00-17:30 Playful Abundance Tantra workshop
zaterdag 21 september 11:30-15:30 Aura en chakra -healing en -reading
zaterdag 21 september 19.00-21.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 21 september 19.00-21.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 21 september 19.00-21.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 21 september 19.00-21.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 21 september 19:00-21:30 Levensvragen- en familie opstelling
zaterdag 21 september 19:30-22:30 Ecstatic Dance (original)
zaterdag 21 september 20.00-22.30 Knuffel & connectie avond
zaterdag 21 september 20.00-22.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 21 september 20.00-22.30 Anders Avondje Uit
zondag 22 september 10:00-17:00 In verbinding met jeZelf en healing
zondag 22 september 10:00-17:00 Tantra voor M/V-stellen
maandag 23 september 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 23 september 09:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 23 september 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
maandag 23 september 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 23 september 19:30-21:30 Healing Tao Basis - Module A
maandag 23 september 19:30-22:15 Ritual Dance Theater Creation
maandag 23 september 19:45-22:15 Biodanza met Cees
dinsdag 24 september 09:00-11:00 Compassie training
dinsdag 24 september 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 24 september 13:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
dinsdag 24 september 16:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
dinsdag 24 september 19:00-20:00 Kundalini Yoga
dinsdag 24 september 19:00-20:15 Zijn-meditatie
dinsdag 24 september 19:15-20:15 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 24 september 19:30-22:00 Workshop: Jouw gebruiksaanwijzing
dinsdag 24 september 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen 1
dinsdag 24 september 20:30-21:45 Natuurlijk Zijn met mindful yoga
dinsdag 24 september 20:30-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
woensdag 25 september 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 25 september 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 25 september 09:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 25 september 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 25 september 10:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
woensdag 25 september 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
woensdag 25 september 14:30-15:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 25 september 15:30-16:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 25 september 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 25 september 19:30-21:30 Vipassana Basis Cursus
woensdag 25 september 20:45-21:45 Tai Chi (mindfulness in motion)
donderdag 26 september 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 26 september 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 26 september 13:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
donderdag 26 september 16:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
donderdag 26 september 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 26 september 19:00-21:45 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 26 september 19:30-21:45 Pure Dance | De Vijf Ritmes
donderdag 26 september 19:45-21:45 Lesser Kan & Li
vrijdag 27 september 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 27 september 09:00-13:00 Persoonlijke of groepshealingsessie
vrijdag 27 september 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 27 september 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 27 september 09:15-16:30 Geweldloze Communicatie
vrijdag 27 september 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 27 september 10:00-12:30 Mindfulness en Zelfcompassie
vrijdag 27 september 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
vrijdag 27 september 13:00-17:00 Reis naar de rijkdom in je Zelf
vrijdag 27 september 16.00-18.30 Bewust Ondernemers Netwerk Café Rotterdam
vrijdag 27 september 19:30-01.00 Beachparty 'JOY 2019'
vrijdag 27 september 19:30-21:30 Non-dualiteit avonden
vrijdag 27 september 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
zaterdag 28 september 09:30-17:30 Cursus Ontspanningsmassage
zaterdag 28 september 10:00-17:00 NLP Practitioner opleiding
zaterdag 28 september 10:00-18:00 Leven in je lijf
zaterdag 28 september 11:30-15:30 Aura en chakra -healing en -reading
zaterdag 28 september 19.30-21.30 Klanksessie ter ontspanning
zaterdag 28 september 19:00-23:00 Massagedans (openbaar)
zaterdag 28 september 19:30-23:00 8-handenmassage
zaterdag 28 september 20:00-21:30 Music for the Soul
zondag 29 september 09:30-16:30 Stargate Transmissions of Light dag
zondag 29 september 09:30-17:00 Cursus Ontspanningsmassage
zondag 29 september 10:00-17:00 Beenmerg Nei Kung
zondag 29 september 10:00-17:00 NLP Practitioner opleiding
zondag 29 september 13:00-17:00 Wild Hart: Waar je HART is, is je Thuis
maandag 30 september 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 30 september 09:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 30 september 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
maandag 30 september 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 30 september 19:15-21:30 Reis naar de rijkdom in je Zelf
maandag 30 september 19:30-21:30 Healing Tao Basis - Module A
maandag 30 september 19:30-22:15 Ritual Dance Theater Creation
maandag 30 september 19:45-22:15 Biodanza met Cees


Moondance