Fascia Fit Academy

Agenda november 2019

Weekweergave vorige maand volgende maand


Datum Tijd Activiteit
vrijdag 1 november 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 1 november 09:00-13:00 Persoonlijke healingsessie
vrijdag 1 november 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 1 november 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 1 november 09:15-16:30 Geweldloze Communicatie
vrijdag 1 november 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 1 november 09:30-14:30 Massagetherapie
vrijdag 1 november 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
vrijdag 1 november 13:00-17:00 Workshop Opstellingen
vrijdag 1 november 19.30-23.00 AUM
vrijdag 1 november 19:15-21:15 Het spel der tronen, een introductie in het Wheel of Consent
vrijdag 1 november 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
vrijdag 1 november 20:15-22:30 Zingen voor je plezier in Djoj
zaterdag 2 november 10.00-17.00 Reis naar de rijkdom in je Zelf
zaterdag 2 november 10:00-16:30 De Kracht van Verbinding
zaterdag 2 november 10:00-17:00 NLP Practitioner opleiding
zaterdag 2 november 10:00-17:00 Intuïtie & Persoonlijke kracht
zaterdag 2 november 11:30-15:30 Aura en chakra -healing en -reading
zaterdag 2 november 13:00-15:00 Introductie Fascia Fit Academy
zaterdag 2 november 19:30-22:00 Experience the Stargate
zaterdag 2 november 19:30-22:30 Ecstatic Dance (original)
zaterdag 2 november 20:00-22:30 Biodanza met Monique Sajet
zaterdag 2 november 20:00-23:00 2GetherinDance
zondag 3 november 10:00-17:00 Beenmerg Nei Kung
zondag 3 november 10:00-17:00 Je eigen wijze weg deel 1 en 2
zondag 3 november 10:00-17:00 NLP Practitioner opleiding
maandag 4 november 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 4 november 09:30-14:30 Massagetherapie
maandag 4 november 09:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 4 november 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
maandag 4 november 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 4 november 19:15-20:45 VOL! Body De-Armouring
maandag 4 november 19:45-22:15 Biodanza met Cees
maandag 4 november 20:00-21:30 Flamingo Spirit - Dance Theater
dinsdag 5 november 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 5 november 13:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
dinsdag 5 november 16:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
dinsdag 5 november 19:00-20:15 Zijn-meditatie
dinsdag 5 november 19:15-20:15 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 5 november 19:30-22:00 Vrij en Blij met Lineke Mourits
dinsdag 5 november 19:45-21:15 Stress te Lijf
dinsdag 5 november 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen 1
dinsdag 5 november 20:30-21:45 Natuurlijk Zijn met mindful yoga
dinsdag 5 november 20:30-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
woensdag 6 november 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 6 november 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 6 november 09:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 6 november 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 6 november 10:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
woensdag 6 november 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
woensdag 6 november 14:30-15:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 6 november 15:30-16:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 6 november 19:00-21:30 Avondcursus Zijnsoriëntatie
woensdag 6 november 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 6 november 20:45-21:45 Tai Chi (mindfulness in motion)
donderdag 7 november 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 7 november 10:00-17:00 Karakterstructuren & fam. systemen
donderdag 7 november 13:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
donderdag 7 november 16:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
donderdag 7 november 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 7 november 19:00-21:45 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 7 november 19:00-22:00 Feng Shui & Nine Star Ki
donderdag 7 november 19:30-21:45 Pure Dance | De Vijf Ritmes
donderdag 7 november 19:45-21:45 Lesser Kan & Li
donderdag 7 november 20.00-22.00 Mantra sing-a-long
vrijdag 8 november 09:00-13:00 Persoonlijke healingsessie
vrijdag 8 november 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 8 november 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 8 november 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 8 november 09:15-16:30 Geweldloze Communicatie
vrijdag 8 november 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 8 november 09:30-14:30 Massagetherapie
vrijdag 8 november 10:00-12:30 Mindfulness en Zelfcompassie
vrijdag 8 november 10:00-17:00 Karakterstructuren & fam. systemen
vrijdag 8 november 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
vrijdag 8 november 20:15-22:30 Zingen voor je plezier in Djoj
zaterdag 9 november 11.30-23.00 Tantra Festival
zaterdag 9 november 11:30-15:30 Aura en chakra -healing en -reading
zaterdag 9 november 11:30-23:00 Tantra
zondag 10 november 10:00-18:00 (Coach)Opleiding Zijnsoriëntatie
zondag 10 november 13:30-16:30 Pendelen workshop
zondag 10 november 14.00-16.00 Time Bender Experience
zondag 10 november 14:00-21:00 Ontdek samen de Tantrische liefde
maandag 11 november 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 11 november 09:30-14:30 Massagetherapie
maandag 11 november 09:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 11 november 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
maandag 11 november 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 11 november 19:45-22:15 Biodanza met Cees
maandag 11 november 20:00-22:00 I am Paradise! Theater Premiere
dinsdag 12 november 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 12 november 13:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
dinsdag 12 november 16:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
dinsdag 12 november 19:00-20:15 Zijn-meditatie
dinsdag 12 november 19:15-20:15 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 12 november 19:30-22:00 Terug naar je kern
dinsdag 12 november 19:45-21:15 Stress te Lijf
dinsdag 12 november 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen 1
dinsdag 12 november 20:30-21:45 Natuurlijk Zijn met mindful yoga
dinsdag 12 november 20:30-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
woensdag 13 november 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 13 november 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 13 november 09:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 13 november 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 13 november 10:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
woensdag 13 november 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
woensdag 13 november 14:30-15:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 13 november 15:30-16:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 13 november 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 13 november 20:45-21:45 Tai Chi (mindfulness in motion)
donderdag 14 november 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 14 november 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 14 november 13:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
donderdag 14 november 16:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
donderdag 14 november 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 14 november 19.30-21.00 Introductie Wijsheid Hopi Indianen
donderdag 14 november 19.30-22.00 Expression of the Art within You
donderdag 14 november 19:00-21:45 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 14 november 19:00-22:00 Feng Shui & Nine Star Ki
donderdag 14 november 19:30-21:45 Pure Dance | De Vijf Ritmes
donderdag 14 november 19:45-21:45 Lesser Kan & Li
vrijdag 15 november 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 15 november 09:00-13:00 Persoonlijke healingsessie
vrijdag 15 november 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 15 november 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 15 november 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 15 november 09:30-14:30 Massagetherapie
vrijdag 15 november 10.00-17.00 Vergeving is een SUPERkracht!
vrijdag 15 november 10:00-12:30 Mindfulness en Zelfcompassie
vrijdag 15 november 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
vrijdag 15 november 13:00-16:45 Tao Vrouwencirkel
vrijdag 15 november 19:30-22:00 Mantra mee zing concert
vrijdag 15 november 20.00-22.15 Moondance
vrijdag 15 november 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
zaterdag 16 november 09:30-17:30 Basiscursus Ontspanningsmassage (weekend)
zaterdag 16 november 10:00-16:00 Fascia, The Art of Self-Unwinding
zaterdag 16 november 10:00-17:00 NLP Practitioner opleiding
zaterdag 16 november 10:00-17:30 Playful Abundance Tantra workshop
zaterdag 16 november 11:30-15:30 Aura en chakra -healing en -reading
zaterdag 16 november 14:30-22:30 Tantra Experience
zaterdag 16 november 19.00-21.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 16 november 19:30-22:30 Ecstatic Dance (original)
zaterdag 16 november 20.00-22.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 16 november 20.00-22.30 Anders Avondje Uit
zondag 17 november 10:00-17:00 Je eigen wijze weg deel 1 en 2
zondag 17 november 10:00-17:00 NLP Practitioner opleiding
zondag 17 november 10:00-17:00 Opleiding voor Gelukscoach
maandag 18 november 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 18 november 09:30-14:30 Massagetherapie
maandag 18 november 09:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 18 november 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
maandag 18 november 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 18 november 19:45-22:15 Biodanza met Cees
dinsdag 19 november 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 19 november 13:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
dinsdag 19 november 16:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
dinsdag 19 november 19:00-20:15 Zijn-meditatie
dinsdag 19 november 19:15-20:15 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 19 november 19:30-21:30 Thema-avond Angst en Vertrouwen
dinsdag 19 november 19:30-22:00 Vrij en Blij met Lineke Mourits
dinsdag 19 november 19:45-21:15 Stress te Lijf
dinsdag 19 november 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen 1
dinsdag 19 november 20:30-21:45 Natuurlijk Zijn met mindful yoga
dinsdag 19 november 20:30-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
woensdag 20 november 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 20 november 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 20 november 09:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 20 november 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 20 november 10:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
woensdag 20 november 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
woensdag 20 november 14:30-15:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 20 november 15:30-16:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 20 november 19:00-21:30 Avondcursus Zijnsoriëntatie
woensdag 20 november 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 20 november 20:45-21:45 Tai Chi (mindfulness in motion)
donderdag 21 november 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 21 november 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 21 november 13:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
donderdag 21 november 16:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
donderdag 21 november 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 21 november 19.15-22.30 8-handenmassage voor vrouwen
donderdag 21 november 19:00-21:45 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 21 november 19:00-22:00 Feng Shui & Nine Star Ki
donderdag 21 november 19:30-21:45 Pure Dance | De Vijf Ritmes
donderdag 21 november 19:45-21:45 Lesser Kan & Li
vrijdag 22 november 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 22 november 09:00-13:00 Persoonlijke healingsessie
vrijdag 22 november 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 22 november 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 22 november 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 22 november 09:30-14:30 Massagetherapie
vrijdag 22 november 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
vrijdag 22 november 19.00-23.00 Ridders van de Veste, een deep dive via de assen van het Wheel of Consent
vrijdag 22 november 19:00-22:00 Eb en Overvloed
vrijdag 22 november 19:30-22:30 Tantrisch genieten
vrijdag 22 november 20:00-21:30 Healing & Klank concerten
vrijdag 22 november 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
vrijdag 22 november 20:15-22:30 Zingen voor je plezier in Djoj
zaterdag 23 november 10.00-17.00 Leren Loslaten, door Jan Bommerez
zaterdag 23 november 10:00-17:00 NLP Practitioner opleiding
zaterdag 23 november 10:00-18:00 Radical Intimacy 2 day intensive
zaterdag 23 november 11:30-15:30 Aura en chakra -healing en -reading
zaterdag 23 november 19:00-22:00 Goddess circle
zaterdag 23 november 19:15-22:45 Conscious Love Xperience *Nieuw*
zaterdag 23 november 19:30-23:30 Tantric Dance Party
zondag 24 november 10.00-17.00 Moeiteloos leren leven, door Jan Bommerez
zondag 24 november 10:00-18:00 Radical Intimacy 2 day intensive
zondag 24 november 10:00-18:00 (Coach)Opleiding Zijnsoriëntatie
maandag 25 november 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 25 november 09:15-16:30 Geweldloze Communicatie
maandag 25 november 09:30-14:30 Massagetherapie
maandag 25 november 09:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 25 november 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
maandag 25 november 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 25 november 19:45-22:15 Biodanza met Cees
dinsdag 26 november 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 26 november 13:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
dinsdag 26 november 16:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
dinsdag 26 november 19:00-20:15 Zijn-meditatie
dinsdag 26 november 19:15-20:15 In balans met Yoga en Qi Gong.
dinsdag 26 november 19:15-20:45 VOL! Body De-Armouring
dinsdag 26 november 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen 1
dinsdag 26 november 20:30-21:45 Natuurlijk Zijn met mindful yoga
dinsdag 26 november 20:30-21:45 In balans met Yoga en Qi Gong.
woensdag 27 november 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 27 november 09:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 27 november 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 27 november 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 27 november 10:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
woensdag 27 november 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
woensdag 27 november 14:30-15:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 27 november 15:30-16:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 27 november 19:30-20:30 Qigong (meditation in motion)
woensdag 27 november 20:00-22:15 Creatief schrijven
woensdag 27 november 20:00-23:00 2GetherinDance
woensdag 27 november 20:45-21:45 Tai Chi (mindfulness in motion)
donderdag 28 november 09:15-16:30 Geweldloze Communicatie
donderdag 28 november 10:00-11:00 In balans met Yoga en Qi Gong.
donderdag 28 november 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 28 november 13:00-18:00 Emotioneel Lichaamswerk Therapie
donderdag 28 november 16:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
donderdag 28 november 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 28 november 19:00-21:45 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 28 november 19:30-21:45 Pure Dance | De Vijf Ritmes
donderdag 28 november 19:45-21:45 Lesser Kan & Li
vrijdag 29 november 09:00-13:00 Natuurgeneeskundig therapeut
vrijdag 29 november 09:00-13:00 Persoonlijke healingsessie
vrijdag 29 november 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 29 november 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 29 november 09:15-16:30 Geweldloze Communicatie
vrijdag 29 november 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 29 november 09:30-14:30 Massagetherapie
vrijdag 29 november 10:00-12:30 Mindfulness en Zelfcompassie
vrijdag 29 november 11:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
vrijdag 29 november 16.00-18.30 Bewust Ondernemers Netwerk Café Rotterdam
vrijdag 29 november 19.30-21.30 Klanksessie ter ontspanning
vrijdag 29 november 19:30-21:30 Non-dualiteit avonden
vrijdag 29 november 20:00-22:15 Alle vrijdagavonden Biodanza!
zaterdag 30 november 09.00-13.00 Geen ik, geen ander
zaterdag 30 november 09:30-16:30 Stargate Connecting to your Guides
zaterdag 30 november 10:00-16:00 Fascia, The Next Level
zaterdag 30 november 10:00-17:00 Intuïtie & Persoonlijke kracht
zaterdag 30 november 11:30-15:30 Aura en chakra -healing en -reading
zaterdag 30 november 14:00-21:00 Ontdek samen de Tantrische liefde
zaterdag 30 november 18.00-23.00 AAU Single avonden
zaterdag 30 november 19:00-23:00 Massagedans (openbaar)
zaterdag 30 november 19:30-23:00 8-handenmassage
zaterdag 30 november 19:30-23:30 Barefeet on the Beat in DJOJ!
zaterdag 30 november 20:00-21:30 Music for the Soul


Playful Abundance Tantra workshop