Sjamanistisch Festival

Agenda januari 2020

Weekweergave vorige maand volgende maand


Datum Tijd Activiteit
zondag 22 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
maandag 23 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
dinsdag 24 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
woensdag 25 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
donderdag 26 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
vrijdag 27 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
zaterdag 28 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
zondag 29 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
maandag 30 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
dinsdag 31 december Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
woensdag 1 januari Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
donderdag 2 januari Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
vrijdag 3 januari 18.30-22.30 Nieuwjaars-Wave | 5 Ritmes Ceremony
vrijdag 3 januari Hele dag Gesloten: Kerstvakantie
zaterdag 4 januari 12.00-18.00 Open Dagen
zaterdag 4 januari 12:00-12:30 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
zaterdag 4 januari 12:00-13:00 Geef je hart een stem
zaterdag 4 januari 12:00-13:00 Human Design, je blauwdruk
zaterdag 4 januari 12:00-13:00 Ruimte voor de nieuwe tijd
zaterdag 4 januari 12:00-16:45 Soul Body Fusion® sessie
zaterdag 4 januari 12:30-13:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
zaterdag 4 januari 13.15-14.15 Vrij en Blij met Lineke Mourits
zaterdag 4 januari 13:15-13:45 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
zaterdag 4 januari 13:15-14:15 HEART of MAN avonden
zaterdag 4 januari 13:15-14:15 De Relatiegezondcoach
zaterdag 4 januari 13:15-14:15 Leven in je lijf
zaterdag 4 januari 13:45-14:15 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
zaterdag 4 januari 14.30-15.30 Introduction Martial arts - Wushu
zaterdag 4 januari 14:30-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
zaterdag 4 januari 14:30-15:30 Karakterstructuren & fam. systemen
zaterdag 4 januari 14:30-15:30 Levensvragen- en familie opstelling
zaterdag 4 januari 14:30-15:30 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
zaterdag 4 januari 15:00-15:30 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
zaterdag 4 januari 15:45-16:45 Mindful rustpunt voor kinderen
zaterdag 4 januari 15:45-16:45 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
zaterdag 4 januari 15:45-18:00 De Relatiegezondcoach
zaterdag 4 januari 15:45-18:00 Persoonlijke healingsessie
zaterdag 4 januari 17.00-18.00 Het spel der tronen, een introductie in het Wheel of Consent
zaterdag 4 januari 17.00-18.00 Driedaagse Clarity Workshop
zaterdag 4 januari 19:30-22:30 Ecstatic Dance (original)
zondag 5 januari 12.00-15.00 Vrij en Blij met Lineke Mourits
zondag 5 januari 12.00-21.00 Open Dagen
zondag 5 januari 12:00-13:00 Geef je hart een stem
zondag 5 januari 12:00-13:00 Persoonlijke healingsessie
zondag 5 januari 12:00-13:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
zondag 5 januari 12:00-21:15 Soul Body Fusion® sessie
zondag 5 januari 13.15-14.15 Het spel der tronen, een introductie in het Wheel of Consent
zondag 5 januari 13:15-14:15 Thuiszijn op je eigen plek
zondag 5 januari 13:15-14:15 Human Design, je blauwdruk
zondag 5 januari 13:15-14:15 Leven in je lijf
zondag 5 januari 13:15-14:15 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
zondag 5 januari 14:30-15:30 Mindful rustpunt voor kinderen
zondag 5 januari 14:30-15:30 HEART of MAN avonden
zondag 5 januari 14:30-15:30 Volg het weten van je lichaam
zondag 5 januari 14:30-15:30 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
zondag 5 januari 14:30-15:30 Levensvragen- en familie opstelling
zondag 5 januari 15.45-16.45 Je eigen wijze weg deel 1 en 2
zondag 5 januari 15:45-16:45 De Relatiegezondcoach
zondag 5 januari 15:45-16:45 Ruimte voor de nieuwe tijd
zondag 5 januari 17:00-18:00 Tantra
zondag 5 januari 17:00-21:15 De Relatiegezondcoach
zondag 5 januari 19.00-21.00 Masterclass Authentieke Acquisitie
zondag 5 januari 19:00-20:00 Zichtbaarheid voor ondernemers
zondag 5 januari 19:00-21:00 Met meer gemak door de overgang
maandag 6 januari 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 6 januari 09:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 6 januari 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 6 januari 19.30-21.30 Hopi Wijsheid jaarcirkel
maandag 6 januari 19:00-22:00 Feng Shui & Nine Star Ki
maandag 6 januari 19:45-22:15 Biodanza met Cees
dinsdag 7 januari 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 7 januari 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 7 januari 19:00-20:00 Kundalini Yoga
dinsdag 7 januari 20:15-21:45 Kundalini Yoga
woensdag 8 januari 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 8 januari 09:00-12:00 Open Coffee XXL
woensdag 8 januari 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 8 januari 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 8 januari 10:00-12:00 Ademsessie Volopadem
woensdag 8 januari 19:30-21:30 Moving Meditations
donderdag 9 januari 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
donderdag 9 januari 09:15-16:15 Geweldloze Communicatie
donderdag 9 januari 09:45-12:45 Pleiadisch lichtwerk sessies
donderdag 9 januari 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 9 januari 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 9 januari 19:00-21:45 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 9 januari 19:30-22:00 Tantra
vrijdag 10 januari 09:00-13:00 Persoonlijke healingsessie
vrijdag 10 januari 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 10 januari 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 10 januari 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 10 januari 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 10 januari 19.30-23.00 AUM
vrijdag 10 januari 19:30-22:30 Tantrisch genieten
zaterdag 11 januari 10:00-16:00 Fascia, The Art of Self-Unwinding
zaterdag 11 januari 10:00-17:00 Healing opleiding Rotterdam
zaterdag 11 januari 14:00-21:00 Tantrische liefde samen ontdekken
zaterdag 11 januari 20:00-22:30 Biodanza met Monique Sajet
zondag 12 januari 10:00-16:00 Spirit Vrouw
zondag 12 januari 10:00-17:00 Opleiding voor Gelukscoach
zondag 12 januari 10:00-17:00 Je eigen wijze weg deel 1 en 2
maandag 13 januari 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 13 januari 09:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 13 januari 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 13 januari 19:00-22:00 Feng Shui & Nine Star Ki
maandag 13 januari 19:15-21:45 Mildheid en Zelfzorg
maandag 13 januari 19:15-22:00 Tantric Dance Verdiepingsgroep 2020
maandag 13 januari 19:30-21:00 Maha Kundalini Tantra
maandag 13 januari 19:45-22:15 Biodanza met Cees
dinsdag 14 januari 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 14 januari 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 14 januari 19:00-20:00 Kundalini Yoga
dinsdag 14 januari 19:30-22:15 Leven in je lijf
dinsdag 14 januari 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen 1 vervolg
dinsdag 14 januari 20:00-22:00 Intuïtie & Persoonlijke kracht
dinsdag 14 januari 20:15-21:45 Kundalini Yoga
woensdag 15 januari 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 15 januari 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 15 januari 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 15 januari 19:15-22:30 8-handenmassage voor vrouwen
woensdag 15 januari 19:30-21:30 Moving Meditations
woensdag 15 januari 19:30-22:00 Adem & Energie in Balans
donderdag 16 januari 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
donderdag 16 januari 09:45-12:45 Pleiadisch lichtwerk sessies
donderdag 16 januari 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 16 januari 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 16 januari 19:00-21:45 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 16 januari 19:30-22:30 Leren navigeren met verlies
donderdag 16 januari 19:45-21:45 Lesser Kan & Li vervolg
vrijdag 17 januari 09:00-13:00 Persoonlijke healingsessie
vrijdag 17 januari 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 17 januari 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 17 januari 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
zaterdag 18 januari 10:00-16:30 Ruimte voor de nieuwe tijd
zaterdag 18 januari 12:00-16:30 doTERRA geurrijk ontmoeten 2020
zaterdag 18 januari 19:00-23:00 Massagedans (openbaar)
zaterdag 18 januari 19:30-22:30 Ecstatic Dance (original)
zaterdag 18 januari 20.00-22.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 18 januari 20.00-22.30 Anders Avondje Uit
zaterdag 18 januari 20:00-22:30 Tantra Experience
zondag 19 januari 09:30-17:30 Playful Abundance Tantra workshop
zondag 19 januari 10:00-17:00 Beenmerg Nei Kung
maandag 20 januari 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 20 januari 09:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 20 januari 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 20 januari 19:00-22:00 Feng Shui & Nine Star Ki
maandag 20 januari 19:15-21:45 Mildheid en Zelfzorg
maandag 20 januari 19:30-21:00 Maha Kundalini Tantra
maandag 20 januari 19:45-22:15 Biodanza met Cees
dinsdag 21 januari 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 21 januari 19:00-20:00 Kundalini Yoga
dinsdag 21 januari 19:30-22:15 Leven in je lijf
dinsdag 21 januari 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen 1 vervolg
dinsdag 21 januari 20:15-21:45 Kundalini Yoga
woensdag 22 januari 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 22 januari 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 22 januari 18:45-22:00 Levensvragen- en familie opstelling
woensdag 22 januari 19:30-21:30 Moving Meditations
donderdag 23 januari 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
donderdag 23 januari 09:45-12:45 Pleiadisch lichtwerk sessies
donderdag 23 januari 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 23 januari 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 23 januari 19:00-21:45 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 23 januari 19:45-21:45 Lesser Kan & Li vervolg
vrijdag 24 januari 09:00-13:00 Persoonlijke healingsessie
vrijdag 24 januari 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 24 januari 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 24 januari 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 24 januari 10.00-17.00 Volg het weten van je lichaam
vrijdag 24 januari 19.30-22.30 Koning van het Rijk, doorlopende jaartraining grensbewustzijn
vrijdag 24 januari 20:00-21:30 Healing door Klank ligconcerten
zaterdag 25 januari 10.00-17.00 Volg het weten van je lichaam
zaterdag 25 januari 10:00-17:00 Je eigen wijze weg deel 1 en 2
zaterdag 25 januari 13:00-21:30 Tantrische Liefde & Extase
zaterdag 25 januari 14:30-22:30 Tantra Experience
zaterdag 25 januari 18.00-23.30 AAU Single avonden
zaterdag 25 januari 19:30-23:30 Barefeet on the Beat in DJOJ!
zondag 26 januari 10:30-17:00 Tantrische liefde samen ontdekken
maandag 27 januari 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 27 januari 09:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 27 januari 18:00-19:00 Aldoende Pilates
maandag 27 januari 19:15-21:45 Mildheid en Zelfzorg
maandag 27 januari 19:30-21:00 Maha Kundalini Tantra
maandag 27 januari 19:30-21:30 Healing Tao Basis - Module B
maandag 27 januari 19:45-22:15 Biodanza met Cees
dinsdag 28 januari 09:00-11:00 Compassie training - verdieping
dinsdag 28 januari 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 28 januari 19:00-20:00 Kundalini Yoga
dinsdag 28 januari 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen 1 vervolg
dinsdag 28 januari 20:15-21:45 Kundalini Yoga
woensdag 29 januari 09:00-10:00 Aldoende Pilates
woensdag 29 januari 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 29 januari 14:00-15:30 KIND en KLANK(schaal)
woensdag 29 januari 19:30-21:30 Moving Meditations
woensdag 29 januari 20:00-22:15 Creatief schrijven
donderdag 30 januari 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
donderdag 30 januari 09:45-12:45 Pleiadisch lichtwerk sessies
donderdag 30 januari 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 30 januari 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 30 januari 19:00-21:45 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 30 januari 19:30-21:45 Pure Dance | De Vijf Ritmes
donderdag 30 januari 19:30-22:30 Leren navigeren met verlies
donderdag 30 januari 19:45-21:45 Lesser Kan & Li vervolg
vrijdag 31 januari 09:00-13:00 Persoonlijke healingsessie
vrijdag 31 januari 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 31 januari 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 31 januari 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 31 januari 10:00-17:30 Effectief behandelen van Lyme
vrijdag 31 januari 13:00-17:00 Workshop Opstellingen
vrijdag 31 januari 19:30-21:30 Ademcirkel Joy of Life


Anders Avondje Uit elke maand op zaterdag