Heart of  Men Mannengroep voorjaar 2020

Agenda maart 2020

Weekweergave vorige maand volgende maand


Datum Tijd Activiteit
zondag 1 maart 10:00-17:00 Beenmerg Nei Kung
zondag 1 maart 10:30-17:00 Tantrische liefde samen ontdekken
maandag 2 maart 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 2 maart 09:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 2 maart 12:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
maandag 2 maart 19:00-22:00 Soul Body Fusion® sessie
maandag 2 maart 19:15-21:45 Heartfulnesstraining
maandag 2 maart 19:30-21:00 Maha Kundalini Tantra
maandag 2 maart 19:30-21:30 Healing Tao Basis - Module B
maandag 2 maart 19:30-21:30 Terug naar je kern, je Ware Zelf
maandag 2 maart 19:30-22:15 Dance Theater - Magical Dragon
maandag 2 maart 19:45-22:15 Biodanza met Cees
dinsdag 3 maart 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 3 maart 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 3 maart 09:30-17:00 Geweldloze Communicatie
dinsdag 3 maart 19:00-20:00 Kundalini Yoga
dinsdag 3 maart 19:00-20:15 Zijn-meditatie
dinsdag 3 maart 19:00-22:00 Soul Body Fusion® sessie
dinsdag 3 maart 19:30-21:30 Terug naar je kern, je Ware Zelf
dinsdag 3 maart 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen 1 vervolg
dinsdag 3 maart 20:15-21:45 Kundalini Yoga
dinsdag 3 maart 20:30-21:45 Natuurlijk Zijn met mindful yoga
woensdag 4 maart 09:00-13:00 Soul Body Fusion® sessie
woensdag 4 maart 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 4 maart 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 4 maart 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 4 maart 13:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 4 maart 14:30-15:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 4 maart 19:30-21:15 Open Floor Dans
donderdag 5 maart 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
donderdag 5 maart 09:45-12:45 Energie alignment sessie
donderdag 5 maart 12:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
donderdag 5 maart 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 5 maart 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 5 maart 18:45-22:00 Levensvragen- en familie opstelling
donderdag 5 maart 19.30-22.30 HEART of MEN mannengroep
donderdag 5 maart 19:00-21:45 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 5 maart 19:00-22:00 Soul Body Fusion® sessie
donderdag 5 maart 19:00-22:15 Cosmic Kirtan - Sing from the Heart
donderdag 5 maart 19:30-21:30 (Coach)Opleiding Zijnsoriëntatie
donderdag 5 maart 19:30-21:45 Pure Dance | De Vijf Ritmes
donderdag 5 maart 19:30-22:00 8-weekse mindfulnesstraining (MBSR)
donderdag 5 maart 19:45-21:45 Lesser Kan & Li vervolg
vrijdag 6 maart 09:00-13:00 Natuurgeneeskunde
vrijdag 6 maart 09:00-13:00 Persoonlijke healingsessie
vrijdag 6 maart 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 6 maart 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 6 maart 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 6 maart 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 6 maart 12:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
vrijdag 6 maart 19.30-23.00 AUM
vrijdag 6 maart 19:00-22:00 Soul Body Fusion® sessie
vrijdag 6 maart 20:00-22:15 Moondance
vrijdag 6 maart 20:00-22:30 Alle vrijdagavonden Biodanza!
vrijdag 6 maart 20:15-22:30 Zingen voor je plezier in Djoj
zaterdag 7 maart 10:00-17:00 Intuïtie & Persoonlijke kracht 4 daagse
zaterdag 7 maart 10:00-17:00 Healing opleiding Rotterdam
zaterdag 7 maart 12:30-16:30 Aura en chakra -healing en -reading
zaterdag 7 maart 14:30-22:30 Tantra Experience
zaterdag 7 maart 19:00-23:00 Massagedans ~ Divinity Dance
zaterdag 7 maart 19:30-22:30 Ecstatic Dance (original)
zondag 8 maart 09:30-16:30 Stargate Transmissions of Light dag
zondag 8 maart 09:30-17:30 Touch of Divinity, Tantradagen
zondag 8 maart 10:00-16:00 Sjamanisme Basiscursus start 16 feb
zondag 8 maart 13:30-17:00 (Coach)Opleiding Zijnsoriëntatie
maandag 9 maart 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 9 maart 09:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 9 maart 12:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
maandag 9 maart 19:00 Body De-Armouring
maandag 9 maart 19:00-22:00 Soul Body Fusion® sessie
maandag 9 maart 19:15-21:45 Heartfulnesstraining
maandag 9 maart 19:30-21:00 Maha Kundalini Tantra
maandag 9 maart 19:30-21:30 Healing Tao Basis - Module B
maandag 9 maart 19:30-21:30 Terug naar je kern, je Ware Zelf
maandag 9 maart 19:30-22:15 Dance Theater - Magical Dragon
maandag 9 maart 19:45-22:15 Biodanza met Cees
dinsdag 10 maart 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 10 maart 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 10 maart 19:00-20:00 Kundalini Yoga
dinsdag 10 maart 19:00-20:15 Zijn-meditatie
dinsdag 10 maart 19:00-22:00 Soul Body Fusion® sessie
dinsdag 10 maart 19:30-22:00 8-weekse mindfulnesstraining (MBSR)
dinsdag 10 maart 19:30-22:30 Enlightenment Experience
dinsdag 10 maart 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen 1 vervolg
dinsdag 10 maart 20:15-21:45 Kundalini Yoga
dinsdag 10 maart 20:30-21:45 Natuurlijk Zijn met mindful yoga
woensdag 11 maart 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 11 maart 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 11 maart 09:30-12:00 8-weekse mindfulnesstraining (MBSR)
woensdag 11 maart 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 11 maart 13:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 11 maart 14:30-15:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 11 maart 19:00-22:00 Soul Body Fusion® sessie
woensdag 11 maart 19:30-21:15 Open Floor Dans
donderdag 12 maart 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
donderdag 12 maart 09:15-16:30 Geweldloze Communicatie
donderdag 12 maart 09:45-12:45 Energie alignment sessie
donderdag 12 maart 10:00-17:00 Geannuleerd. Energie in je leven en lijf
donderdag 12 maart 12:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
donderdag 12 maart 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 12 maart 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 12 maart 19:00-21:45 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 12 maart 19:00-22:00 Soul Body Fusion® sessie
donderdag 12 maart 19:30-21:45 Pure Dance | De Vijf Ritmes
donderdag 12 maart 19:45-21:45 Lesser Kan & Li vervolg
vrijdag 13 maart 09:00-13:00 Natuurgeneeskunde
vrijdag 13 maart 09:00-13:00 Persoonlijke healingsessie
vrijdag 13 maart 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 13 maart 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 13 maart 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 13 maart 09:15-16:30 Geweldloze Communicatie
vrijdag 13 maart 09:15-16:30 Geweldloze Communicatie
vrijdag 13 maart 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 13 maart 12:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
vrijdag 13 maart 19:00-22:00 Soul Body Fusion® sessie
vrijdag 13 maart 19:30-22:00 Groeps- en Sound-Healing
vrijdag 13 maart 19:30-22:30 Tantrisch genieten
vrijdag 13 maart 20:00-22:00 Het spel der tronen, een introductie in het wheel of consent
vrijdag 13 maart 20:00-22:30 Alle vrijdagavonden Biodanza!
zaterdag 14 maart 09:30-17:30 Basiscursus Ontspanningsmassage
zaterdag 14 maart 10:00-17:00 Deep Listening Training
zaterdag 14 maart 10:00-17:00 NLP Practitioner opleiding
zaterdag 14 maart 12:30-16:30 Aura en chakra -healing en -reading
zaterdag 14 maart 13:00-22:00 Tantra
zaterdag 14 maart 19:30-23:30 Tantric Dance Celebration (Party)
zaterdag 14 maart 20:00-22:30 Biodanza met Monique Sajet
zondag 15 maart 09:30-17:00 Basiscursus Ontspanningsmassage
zondag 15 maart 10:00-17:00 NLP Practitioner opleiding
zondag 15 maart 10:00-17:00 Opleiding voor Gelukscoach
zondag 15 maart 10:30-17:00 Tantrische liefde samen ontdekken
maandag 16 maart 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 16 maart 09:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 16 maart 12:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
maandag 16 maart 19:00-22:00 Soul Body Fusion® sessie
maandag 16 maart 19:15-21:45 Heartfulnesstraining
maandag 16 maart 19:30-21:00 Maha Kundalini Tantra
maandag 16 maart 19:30-21:30 Terug naar je kern, je Ware Zelf
maandag 16 maart 19:30-21:30 Healing Tao Basis - Module B
maandag 16 maart 19:30-22:00 Adem & Energie in Balans
maandag 16 maart 19:30-22:15 Dance Theater - Magical Dragon
maandag 16 maart 19:45-22:15 Biodanza met Cees
dinsdag 17 maart 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 17 maart 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 17 maart 13:00-17:00 Workshop Opstellingen
dinsdag 17 maart 19:00-20:00 Kundalini Yoga
dinsdag 17 maart 19:00-20:15 Zijn-meditatie
dinsdag 17 maart 19:00-22:00 Soul Body Fusion® sessie
dinsdag 17 maart 19:30-21:30 Terug naar je kern, je Ware Zelf
dinsdag 17 maart 20:15-21:45 Kundalini Yoga
dinsdag 17 maart 20:30-21:45 Natuurlijk Zijn met mindful yoga
woensdag 18 maart 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 18 maart 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 18 maart 09:30-12:30 Open Floor Fundamentals
woensdag 18 maart 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 18 maart 13:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 18 maart 14:30-15:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 18 maart 19:00-22:00 Soul Body Fusion® sessie
woensdag 18 maart 19:30-21:15 Open Floor Dans
donderdag 19 maart 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
donderdag 19 maart 09:45-12:45 Energie alignment sessie
donderdag 19 maart 10:00-17:00 Geannuleerd. Energie in je leven en lijf
donderdag 19 maart 12:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
donderdag 19 maart 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 19 maart 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 19 maart 19:00-21:45 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 19 maart 19:00-22:00 Soul Body Fusion® sessie
donderdag 19 maart 19:30-21:45 Pure Dance | De Vijf Ritmes
vrijdag 20 maart 09:00-13:00 Natuurgeneeskunde
vrijdag 20 maart 09:00-13:00 Persoonlijke healingsessie
vrijdag 20 maart 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 20 maart 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 20 maart 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 20 maart 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 20 maart 12:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
vrijdag 20 maart 19.30-21.30 Mantra meezing concert
vrijdag 20 maart 19:00-22:00 Soul Body Fusion® sessie
vrijdag 20 maart 20:00-22:30 Alle vrijdagavonden Biodanza!
zaterdag 21 maart 10.00-21.15 Sjamanistisch Festival
zaterdag 21 maart 10:00-16:00 Fascia, The Art of Self-Unwinding
zaterdag 21 maart 10:30-16:30 Dance Theater - Magical Dragon
zaterdag 21 maart 12:30-16:30 Aura en chakra -healing en -reading
zaterdag 21 maart 19:30-22:30 Ecstatic Dance (original)
zondag 22 maart 09.30-18.00 Bodymind Festival 2020
zondag 22 maart 10:00-14:15 Heartfulnesstraining
maandag 23 maart 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 23 maart 09:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 23 maart 12:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
maandag 23 maart 19:00-22:00 Soul Body Fusion® sessie
maandag 23 maart 19:30-21:00 Maha Kundalini Tantra
maandag 23 maart 19:30-21:30 (Coach)Opleiding Zijnsoriëntatie
maandag 23 maart 19:30-21:30 Healing Tao Basis - Module B
maandag 23 maart 19:30-22:00 8-weekse compassietraining (MBCL)
maandag 23 maart 19:30-22:15 Dance Theater - Magical Dragon
maandag 23 maart 19:45-22:15 Biodanza met Cees
dinsdag 24 maart 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 24 maart 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 24 maart 19:00-20:00 Kundalini Yoga
dinsdag 24 maart 19:00-20:15 Zijn-meditatie
dinsdag 24 maart 19:00-22:00 Soul Body Fusion® sessie
dinsdag 24 maart 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen 1 vervolg
dinsdag 24 maart 20:15-21:45 Kundalini Yoga
dinsdag 24 maart 20:30-21:45 Natuurlijk Zijn met mindful yoga
woensdag 25 maart 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 25 maart 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
woensdag 25 maart 10:00-11:30 Martial Arts classes
woensdag 25 maart 13:00-18:00 Regressie therapie en Rebirthing
woensdag 25 maart 14:30-15:30 Capoeira lessen voor Kinderen
woensdag 25 maart 19:00-22:00 Soul Body Fusion® sessie
woensdag 25 maart 19:30-21:15 Open Floor Dans
woensdag 25 maart 20:00-22:15 Creatief schrijven
donderdag 26 maart 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
donderdag 26 maart 09:45-12:45 Energie alignment sessie
donderdag 26 maart 10:00-17:00 Geannuleerd. Energie in je leven en lijf
donderdag 26 maart 12:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
donderdag 26 maart 13:00-18:00 Dietmar Krämer's bloesemtherapie
donderdag 26 maart 18:00-23:30 Genietavond
donderdag 26 maart 19.30-22.30 HEART of MEN mannengroep
donderdag 26 maart 19:00-21:45 Bewustzijn - Rust - Aandacht
donderdag 26 maart 19:00-22:00 Soul Body Fusion® sessie
donderdag 26 maart 19:30-21:45 Pure Dance | De Vijf Ritmes
donderdag 26 maart 19:45-21:45 Lesser Kan & Li vervolg
donderdag 26 maart 20:00-22:15 Mantra sing-a-long
vrijdag 27 maart 09:00-13:00 Natuurgeneeskunde
vrijdag 27 maart 09:00-13:00 Persoonlijke healingsessie
vrijdag 27 maart 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 27 maart 09:00-18:00 Acupunctuur Healing Sessions
vrijdag 27 maart 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
vrijdag 27 maart 09:30-12:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
vrijdag 27 maart 10:00-17:00 Karakterstructuren & Maskers
vrijdag 27 maart 12:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
vrijdag 27 maart 19.30-22.30 Koning van het Rijk, doorlopende jaartraining grensbewustzijn
vrijdag 27 maart 19:00-22:00 Soul Body Fusion® sessie
vrijdag 27 maart 19:30-21:00 Yoga Nidra en klankenreis
vrijdag 27 maart 19:30-22:30 Ecstatic Dance (original)
vrijdag 27 maart 20:00-21:30 Healing door Klank ligconcerten
vrijdag 27 maart 20:00-22:30 Alle vrijdagavonden Biodanza!
vrijdag 27 maart 20:15-22:30 Zingen voor je plezier in Djoj
zaterdag 28 maart 09:30-13:00 Volg het weten van je lichaam
zaterdag 28 maart 10:00-16:30 Ruimte voor de nieuwe tijd
zaterdag 28 maart 10:00-17:00 Karakterstructuren & Maskers
zaterdag 28 maart 10:00-17:00 Healing opleiding Rotterdam
zaterdag 28 maart 10:00-17:00 NLP Practitioner opleiding
zaterdag 28 maart 12:30-16:30 Aura en chakra -healing en -reading
zaterdag 28 maart 14:00-17:30 Volg het weten van je lichaam
zaterdag 28 maart 14:00-21:00 Tantrische liefde samen ontdekken
zaterdag 28 maart 19:00-22:00 Goddess circle
zaterdag 28 maart 19:15-22:30 Tantra Experience
zaterdag 28 maart 20:00-21:30 Music for the Soul
zaterdag 28 maart 20:00-22:45 2GetherinDance
zondag 29 maart 10:00-16:00 Feng Shui & Nine Star Ki
zondag 29 maart 10:00-17:00 Vrouwenwijsheid
zondag 29 maart 10:00-17:00 NLP Practitioner opleiding
zondag 29 maart 10:00-18:00 (Coach)Opleiding Zijnsoriëntatie
zondag 29 maart 10:30-17:00 Tantrische liefde samen ontdekken
zondag 29 maart 13:00-17:00 Meaning and Connection Seminar
maandag 30 maart 09:00-15:00 Chi Nei Tsang Orgaanmassage
maandag 30 maart 09:30-22:15 Bewustzijn - Rust - Aandacht
maandag 30 maart 12:30-19:30 Aura en chakra -healing en -reading
maandag 30 maart 19:00 Body De-Armouring
maandag 30 maart 19:00-22:00 Soul Body Fusion® sessie
maandag 30 maart 19:15-21:45 Heartfulnesstraining
maandag 30 maart 19:30-21:00 Maha Kundalini Tantra
maandag 30 maart 19:30-21:30 Healing Tao Basis - Module B
maandag 30 maart 19:30-22:15 Dance Theater - Magical Dragon
maandag 30 maart 19:45-22:15 Biodanza met Cees
dinsdag 31 maart 09:00-17:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 31 maart 09:00-18:00 Lichaamsgerichte therapie
dinsdag 31 maart 19:00-20:00 Kundalini Yoga
dinsdag 31 maart 19:00-20:15 Zijn-meditatie
dinsdag 31 maart 19:00-22:00 Soul Body Fusion® sessie
dinsdag 31 maart 19:45-21:45 Fusie van de 5 elementen 1 vervolg
dinsdag 31 maart 20:15-21:45 Kundalini Yoga
dinsdag 31 maart 20:30-21:45 Natuurlijk Zijn met mindful yoga


Open dagen 29 & 30 augustus